Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok. Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Valaki tudd erre megoldást?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne . Hogy ha lefekszek valakivel onnantól fogva elő jön egy tisztaság mániás problémám. Magamtól undorodok .... pl ha csak egy lányt kinyalok úgy hogy ő nem csinált nekem semmit akkor nincs baj. De abba a pillanatba hogy pl nekem is csinál valamit zavar h mihez ér esetleg hozzá. Akkor nyugszok meg hogy ha 100% biztos vagyok hogy kezet mosot vagy lefürdöt. Ezzel mit lehet kezdeni? Uttálom magam emiatt...

2022. jún. 12. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Pszichológus.
2022. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Agyilag zokni vagy.

Sajnos.

2022. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex elött fürödjetek együtt!
2022. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3as. Probáltam... nagyon kellemetlen vége lett sajnos :(


Kedves 1es. Szex pszhilógusra gondolsz leginkább ?

2022. jún. 12. 11:06
 5/8 Oldfire ***** válasza:
Majd kinövöd.
2022. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használj Domestost!
2022. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet tudni, milyen kellemetlen vége lett az együtt fürdésnek?

Amúgy a másik kérdésednél megértettem a problémádat: nem bírod, ha a te testnedveidet a lány rákeni valamire. Szerintem többen azt hitték, hogy előtte kell neked egy fürdés, de te azt mondod, hogy pont hogy utána szeretnéd, ha megfürödne/kezet mosna a lány is, mert anélkül rosszul leszel. Mondjuk én is, ha úgy fogja meg a bkv-n a kapaszkodót.


Mindenesetre elég változatosak az ilyen "betegségek" amikre pszichológus/pszichiáter kell. Olyat is hallottam, hogy valaki az anyjától undorodik, és papírral fogja meg azt, amit az anyja megfogott.


Különben én is tanácstalan vagyok, fogalmam sincs, mikor fogok valaha is nővel ilyen tevékenységeket végezni.

2023. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7es. Igen pontosan. De régen nem voltam ilyen 20as eveimben. Ha kellet disco kozepén is csináltam és mentem tovább. De mostanába nagyon elhatalmasodot ez a probléma. Egyre roszabb. Beszéltem pszhihologusal annyit kaptam h tegyek ellene h ne csináljam ezt. Jah kösz. Ezt én is tudtam :D
2023. júl. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!