Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen szokatlan vágy(sze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen szokatlan vágy(szex) van a bakancslistátokon?

Figyelt kérdés
Mi miatt maradt ki? Hány éves vagy?
2022. jún. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
Ilyesmin én is agyaltam mint a 70-es. Sőt azon is hogy megdugom, mert a csajok közt eddig egy se hagyta az anált de érdekelne. De csak vékonnyal én is és csak titokban. És csak 1x.
2023. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
76%
Hallod haver semmi eltérés. Én egyszer megdugtam egy női ruhásat. Nem volt jobb vagy rosszabb. Fiatal voltam. 16 éves. Mindenre felállt. De már nem tenném. Mondjuk az tény hogy 2x leszopott egymás után. Nem állt meg hanem folytatta és szopott tovább. Ami azért érdekes mert kb 30 percig nyomta. Egy csajt se tudtam rávenni ilyenre. Még a fizetős se bírta hogy 2x. Na ez az egy amiért visszamennék hozzá maximum. De a fene se tudja mi lehet a neve, stb. De menj csajozz inkább.
2023. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés. Én max olyat csinálnék szívesen hogy alázom a srácot. Leköpni, pofozni, szájába élvezni. Ilyesmi de csak ha nálam izmosabb ami nem nehéz. Sajna nagyon vékony vagyok és kicsit így bírnám hogy egy másik fiút mégis megalázhatok.
2023. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!