Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm túl romantikus és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm túl romantikus és konzervatív?

Figyelt kérdés

Mondta barátnőm hogy szeretne kipróbálni valami izgit ezért rendeltem hozzá eszközöket és tegnap este el is kezdtünk kísérletezni.


A végén sajnos azt mondta hogy ez őt egyátalán nem izgatta fel, mert hogy ő nincs oda azért ha eszközöket használunk. Nem érzi őket közelinek és elég intimnek. De persze az tetszik neki ha őt dildóval izgatom miközben szexelünk.


Szóval kicsit lelombozott, hogy a végén mégse próbál ki szívesen új dolgokat, de az azért tetszik neki ha ő kap valami újdonságot...


Nekem tetszik a kísérletezés, új dolgok felfedezése de nen tudom végül ő mennyire lesz partner ebben. Mindig viccelődik perverz dolgokkal de úgy tűnik hogy ha ott tartunk akkor már inkább visszakozik.


2022. jún. 4. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy harmadik fél?
2022. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Vigyél még egy hapsit neki
2022. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom nálad mik azok az íj dolgok, amiket kipróbálnál... túl konzervatívnak ennyiből nem tűnik amúgy
2022. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tértél ki rá, hogy mit akartál kipróbálni. Azt írod, hogy nem jött be neki az eszköz, de a dildo tetszik neki, ez elég ellentmondásos. Arra tudok gondolni, hogy a klasszikus dildo/vibrátor még komfortos neki, de valami olyat akartál bevetni, ami neki sok.
2022. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!