Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim sokszor lelankad....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim sokszor lelankad. Szex közben és orálnál is. Valamikor fel sem tudom szopni. Nagyon rossz érzés mert attól félek én nem vagyok jó neki. Mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 06:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
20. Így van, már ha nem áll fel nem is tetszik a csajoknak!
2022. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

20


Igen, mi nők ilyen ügyetlenek vagyunk, hogy lankadt pénisszel nem lehet megdugni minket.

2022. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
21… hát nagyon sajnáljuk! Evolúciós örökség…az a kan, aki nem képes dugni, nem szaporodik
2022. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%
De amúgy lehet te se vagy valami szépség minden rusnya nőre nekem se áll fel
2022. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

14. Én is ezt érzem. Oda teszem magam hogy jó legyen neki azt mondja élvezi aztán mégis ez a vége. Olyan mintha teljesen csődöt mondanék az ágyban.


15. Nem használunk gumit. Gyógyszert szedek.

2022. jún. 4. 18:04
 26/28 A kérdező kommentje:

24. Ásd el magad.

Nem vagyok rusnya se kövér se igénytelen...

2022. jún. 4. 18:05
 27/28 anonim ***** válasza:
26%
Küldj képet oszt megmondjuk
2022. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Lehet tünetmentes, illetve pont ez a tünete valamilyen egyéb betegségnek,mint pl.magas/alacsony vérnyomás, cukorbetegség,ès így tovább.Első körben orvossal,urológussal őszintén leülni,megbeszélni.

Ha szereted,ès ő is téged,akkor még meg lehet menteni a kapcsolatot,csak tenni kell érte.Addig, ameddig nem késő.Ennyit megér,kezelik a szervi gondot,kap gyógyszert.Ha nem szervi baj,akkor mentálhigiénés szakember lesz az útmutató.

2022. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!