Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány évesen kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesen kezdtetek bdsm-ről fantáziálni? Szerették olyan szöveget olvasni ami bdsm-ről szól?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
24-25 körül találkoztam a fogalommal s jöttem rá hogy amit szeretek, izgat ezt így hívják
2022. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
21
2022. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már 17 évesen, 22/l
2022. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromtól, de nem tudtam hogy ez az. És a domináns oldal tetszett. N
2022. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 15 eves koromban legeloszor, de csak kesobb mentem bele jobban

18/l

2022. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Már óvodában volt egy mese a fenekelőgépről, akkor már elgondolkodtam rajta, később tévében láttam korbácsolásokat, amik mindig izgattak. Volt valami sorozat amiben sokat korbácsoltak, utána sokszor gondoltam rá, de más filmekben is ha előjött érdekesnek tartottam, pl. a xena sorozatból is az a rész maradt meg, amikor kikötözve verték őt.


Középiskolában tudtam először internetezni, és ott akkor már kerestem ilyeneket, lementettem majd otthon olvastam történeteket, akkoriban kezdtem rájönni, hogy mi is ez. Videókat csak később láttam, amikor már egyedül tudtam nézni, és volt korlátlan szélessávú internetem.

2022. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Fantáziálni szintén ovis koromban keztdem, olvasni pedig miután megtanultam olvasni.
2022. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziálni kb ovis koromban, csak akkor nyílván nem tudtam mi az.

De nagyon sokszor játszottam olyat otthon, amikor magam voltam, hogy elraboltak és megkötöztek. Ilyenkor az ágy alá bújtam és az ugrálókötelemet a kezemre vagy a lábaimra tekertem.


Később amikor már tudtam olvasni, és valamiért egyedül voltam otthon, akkor azt játszottam, hogy választottam egy nehezebb szövegű mesekönyvet és elkezdtem hangosan olvasni. S ha hibáztam, akkor le kellett vennem egy darab ruhát. Minden hiba után egy ruhadarab. Aztán amikor ott álltam pucéran nem tudtam tovább folytatni a játékot.


Nem tudom honnan jöttek ezek meg sok hasonló dolog, mert 7 éves koromig tévénk sem volt és sehol sem ért semmilyen megaláztatás.



Olvasni meg nem szeretek ilyen történeteket, sem könyveket, nem izgatnak. Inkább megélem a való életben.

2022. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. első osztályos voltam, amikor kaptunk egy rendőr készletet, amiben volt egy műanyag bilincs is, nagyon szerettem vele játszani. Az is tetszett, ha pl. egy filmben valakit megkötöztek vagy megbilincseltek.

Amikor senki nem látta, többször játszottam olyat a babáimmal, hogy a boszorkány megkötözi és bezárja őket valahova.

15 éves korom körül pedig már a neten is kerestem ilyen témájú képeket, kb. ekkor találkoztam először a bdsm-mel.

2022. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2. osztályban kezdett el érdekelni, persze nem tudtam hogy ez mi. 14 évesen találkoztam először a kifejezéssel, innentől kezdve érdekel jobban
2022. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!