Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk? Hogy kell egy fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Hogy kell egy fiúnak JÓL kiverni a péniszét?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk mindketten a barátommal és lassan eljut oda a kapcsolatunk, hogy kiverjem neki. De én még nem fogtam farkat, így nem tudom mi a jó neki. Hogyan húzogassam, simogassam? Nem szeretnék fájdalmat okozni neki, meddig húzzam vissza? Olvastam, hogy a fitymafékkel óvatosan kell bánni, mert könnyen fájdalom lehet az élvezetből.

2022. jún. 1. 16:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Mikor már közel van az élvezéshez, hagyd abba. Utána várj néhány percet, amíg lecsillapodik. Ezt játszd el párszor. Mondd meg neki hogy tilos elélveznie, amíg te erre engedélyt nem adsz. Te döntöd el, de látni is fogod meddig húzhatod az agyát. Sztem minimum fél óra, max 1 óra ami még jó. A végén könyörülj meg rajta, és verd neki erősen, akkorát fog élvezni amilyet még nem láttál.

Ja, és ami elengedhetetlen: sok síkosító! Mindig pótold ha úgy érzed szükség van rá.

2022. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán, van fitymája ? Metélteknek kicsit máshogy kell.
2022. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi, 11-es. Ezt akartam is kérdezni, hogy hogy tud hatalmasat lőni. 12-es: van fitymája, láttam pisilés közben. Arra gondoltam, hogy verés után még megpisiltetem. Szerintem méltó befejezése lenne a dolognak.
2022. jún. 1. 20:11
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
finoman, érzékien csináld neki. a makk alja a legérzékenyebb. a golyóiról se feledkezz meg. ha nem nyögdécsel nyugodtan kérdezd meg, hogy ez jó. illetve akár meg is mutathatja hogy szereti. ami még fontos, hogy ne száradjon ki a makkja, mert úgy inkább kellemetlen mint jó
2022. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
#11 "tilos elélveznie, amíg te erre engedélyt nem adsz" nagyszerű ötlet. gondolom azt is megszababod reggel mit vegyen fel. én ott helyben szakítanék veled. én nem vagyok senki rabszolgája, a partnerem is annyiszor élvez el ahányszor akar, számomra a szex nem hatalmi harc és nem is a másik fél beteges kínzása
2022. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 téged is megpisiltettek szex után? csak olyat csinálj amit téged sem zavarna ha veled tennék
2022. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Neki a pisiltezés nem megalázó. Utolsó előttinek: nekem az a fontos, hogy minnél jobban élvezze, a végén pedig akkorát spricceljen, mint még soha. Még annyi, hogy az jó, ha csattog a fityma? Ti szeretitek azt?
2022. jún. 1. 20:42
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos érzékenység esetén kb bármít csinálsz, a tökönrugást leszámítva(bár vannak akik még ezt is élvezik), élvezni fogja és elfog élvezni. Kb akárhogy fogod vagy huzogatod neki, főlleg ha még a golyoit is szorongatod közben, élvezni fogja. Sok férfinak annyi is elég az orgazmushoz, ha csokolozás közben ruhán keresztül a nő hozzanyomja a testét a péniszhez. Szóval nagyon nehéz elrontani.
2022. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

Láttam egy traktort, amivel egy felhőt cipeltek.

Mondom magamban ; Te Pityu, hogy lehetséges az, hogy a traktor sárga? 🤔

2022. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Elrontani nem tudod, az biztos, ugyanakkor az is maradandó élmény lenne mindkettőtöknek, ha megkérnéd, hogy segítsen, vagyis ketten vernétek ki úgy, hogy te fogod a farkát, ő pedig irányítja a kezedet és a mozgasodat. Szerintem mindketten élveznétek! Hajrá!

Teljesen más: péniszt kiverni: kicsit hülyén hangzik. Sőt, számomra a pénisz szó lohasztó hatasú, de persze lehet, hogy bennem van a hiba. :)

2022. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!