Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk? Hogy kell egy fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Hogy kell egy fiúnak JÓL kiverni a péniszét?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk mindketten a barátommal és lassan eljut oda a kapcsolatunk, hogy kiverjem neki. De én még nem fogtam farkat, így nem tudom mi a jó neki. Hogyan húzogassam, simogassam? Nem szeretnék fájdalmat okozni neki, meddig húzzam vissza? Olvastam, hogy a fitymafékkel óvatosan kell bánni, mert könnyen fájdalom lehet az élvezetből.

2022. jún. 1. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondok egy praktikus dolgot: kérd tőle azt, hogy masztizzatok egymás előtt. Pasikat ez nagyon izgatja, te meg figyelheted, mit csinál a farkával. Aztán akár félúton mondhatod, hogy te is kipróbálnád.
2022. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Tedd az ujjad a makkja aljára és finoman mozgasd! Imádják. Ne szorítsd túl erősen! Váltogasd a tempót, végig figyelj a reakciójára! A végénél ha magadra irányítod, az tetszeni fog neki.
2022. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne simogasd, hanem húzogasd. Kezd el szépen ütemesen csinálni ÉS figyelj a visszajelzéseire mikor hogy neki a legjobb, milyen erővel, tempóval. Ez utóbbiak nem fixek, az izgalmi állapot növekedésével lehet fokozni (te is gyorsabban csinálod az ujjaiddal élvezés előtt nem? - na ez fordítva is így működik). Tanács: ne magad felé irányítsd a végét ha nem akarod hogy rajtad landoljon a cuccos (vagy legalábbis vetkőzz neki előtte, elég szép, jellegzetes foltot hagy a ruhán az anyag).
2022. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázd ám ezt túl, csak élvezed!


Ha nekem akarná kiverni egy lány és nem lenne profi, akkor segítenék neki hogy csinálja, szóval ne izgulj, jó lesz!

2022. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
De jó lenne megtanítani egy lánynak, hogy kell jól kiverni :) Ha akarná gyakorolni :)
2022. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Cink tőle megkérdezned, hogy ő hogy szereti, hogy csináld neki?
2022. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Fitymát huzd a fejedre
2022. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj hogy legyen a makkja jól benedvesedve mert szárazon fáj nekünk

A másik kezeddel pwdig izgasd a heréit közbe

2022. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Inkabb szopd le szerintem az nagyobb elmenyt ad
2022. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Porszívóval. Úgy kell a csövet tartani, hogy a fityma rezegjen, lobogjon mint egy zászló. A végén üvöltve fog elélvezni!
2022. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!