Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól, akik szextől nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól, akik szextől nem szoktak elélvezni: milyen mértékben megoldás számotokra az irányítás átadása vagy a tárgyiasítás, amikor nem rendelkezel önmagad felett?

Figyelt kérdés
Ha valaki sodor magával és már nem kell gondolkodni vagy aggódni.

2022. jún. 1. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mindig megyek el mindig kel vallami ujdonság én pl imádom ha a szemembe néz vagy a vágyainkrol beszélünk közbe
2022. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, nagyon rossz irányban kapizsgálsz 😪
2022. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom átadni az irányítást, de attól még nem lesz orgazmusom. Ujjazás-csiklósimi kombóval szoktuk elérni a vad dugás után.
2022. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: vagyis nálad az intimitás, a figyelem, és érzelmek hozzák el az orgazmust?


2-es: rossz helyen akkor kapiskálnék - így írjuk ezt a szót helyesen -, ha nem kérdést, hanem választ írtam volna ki.

Mindig óvakodom azoktól, akik egyértelműen tudják, ki mikor kapiskál jó vagy rossz helyen. Ugyanis az ilyen ember azt próbálja sugallni, hogy a helyes és végleges választ ismeri. Elnézést kérek, "nőcsábász" uram, de 1. nőknek írtam ki a kérdést 2.majd eldöntöm én, hogy mit gondolok!


3-as: köszönöm.

2022. jún. 1. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 es vagyok igen az értelmek is a gyengéd érintések is segitenek benne. Meg ha huza a hajam fogja a torkom de csak szolidan. DE az utobi nem mindegyik nőre igaz!

Iletve az is izgalmat kelt ha a fülm közelébe veszi a levegöt meg kicsit megharapja a nyakam tehát mindenki más

2022. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lehető lenagyobb mértékben. Nekem többet számít ennek az erzesnek a hajszolása, mint az, hogy mi hány centivel és milyen tempóban történik. Ezen keresztül messzebbre jutok, mint önállóan.
2022. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!