Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok! Errol a testrol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Errol a testrol velemeny? 19/L

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 29. 17:17
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, szép módja ez annak, hogy azt mondd, hogy egy csaj erősebb nálad
2022. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Ezen en is nagyot neztem, egy 50 kilos csaj neki "pankrator". Akkor kivancsi lennek, o hogy nezhet ki.🤣🤣
2022. máj. 29. 23:35
 33/48 anonim ***** válasza:
76%

#31


Ez milyen nyomorék érvelés már?

Nem, akkor azt mondtam volna, hogy "ez a csaj erősebb nálam". De nincs így, ezért nem ezt mondtam. Pont.


Nekem a nőies lányok jönnek be, akiken nincs nagy adag extra izom és háj. Az exem kb 170 cm és 45 kg, a mostani barátnőm 165 és 43-44. Mindig ez a típus jött be. Ettől függetlenül én 12 évig vizisportoltam versenyszerűen.


A kérdező kérdezte a véleményt a testről, én leírtam. Bajod? :D

2022. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
23%

#32


Ohh, szóval te is azok közé a minőségi karakterek közé tartozol, akik kikérik a véleményt, de csak a nekik tetszőt fogadják el, minden más ember preferenciája alaptalan, és biztos vele van a baj. Aha. Színvonal.

2022. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Nem kell besertodni, neked nem is irtam semmit. :D A 31-es valaszolo kommentjere reflektaltam, es egyetertettem vele. Hozzad es a kommentedhez nem szoltam semmit.🤣 De neha ha lemennel a terembe lehet nem lennel ilyen feszult, es talan nem remitene meg egy 50 kilos lany, ha van rajta minimalis izom.
2022. máj. 29. 23:45
 36/48 anonim ***** válasza:
76%
és mi lenne ha küldenél egy nude-ot is? ;)
2022. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
17%

#35


Ja, még annyi gerinced sem volt, hogy nekem írj, hanem dedós módon elkezdtél valaki másnak beszélve cikizni, hogy "hehehe biztos hogy néz ki 🤣🤣🤣". Mintha a preferenciának bármi köze lenne a kinézethez... :D Elárulom, nincs neki. Nyugodtan keress rá pszichológiai szaklapokban, ha megy az angol. Amúgy is dedós érvelés.

Abban megerősítettél, hogy nem csak külsőre, de belsőre sem vagy vonzó számomra.

De van akinek igen, mint látod, a net krémje kiverte a képre, nyilván privátban is kaptál pár visszautasithatatlan ajánlatot a szellemi közegtől amit bevonzol.


Az 50kg pedig nádszál 175 cm-vel, és tank 150 cm-vel, szóval ez önmagában nem mond semmit. Dasha Taran 60 kg és mégis vékonynak gondolom. Viszont továbbra sem vonz She-Hulk.

2022. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

"Annyi gerinced nem volt, hogy neked irj"

Mar az elso sor nevetseges amit irsz. Nem tudom feltunt-e, de a kerdes ala irtam, nem privatban neki, ergo te is elolvashatod, es el is olvastad. Vicc.

A tobbi reszere nem reagalok, idopazarlas lenne, az elso sorra is kar volt.

Jo vergodest girnyo baratom.

2022. máj. 29. 23:59
 39/48 A kérdező kommentje:
nekem*
2022. máj. 29. 23:59
 40/48 anonim ***** válasza:
66%

#38


Nem vergődök, te hisztizel azon hogy valaki nem spermafröcsögéssel válaszolt a képedre. Egy.

Kettő. Továbbra sem vagyok girnyó, persze jó taktika a vitapartner lenézése és neveken hívása... az oviban.


A többi részére nem reagáltál, mert képtelen lennél koherens választ adni. Jó gyúrást. Néha agyra is próbálj azért.

2022. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!