Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként 20 évesen szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként 20 évesen szűznek lenni ciki?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%

A vörös lámpa felvillan, de nem reménytelen.


És most válaszolok a kérdésre is: nem, nem az ciki ha valaki X évesen még szűz. Hanem az, ami ennek az OKA, az lehet nagyon hátrányos tulajdonság. Mondom: ami ennek az OKA, mármint ténylegesen (ez többnyire nem az, amit az illető gondol )


F30H

2022. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Én 20 évesen vesztettem el. (Az oka, hogy addig nem: párkapcsolatban szerettem volna és addig nem találtam megfelelő embert erre)

Ne aggódj, nem vagy elkésve szerintem.

2022. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3%

Egy kicsit az. Kivéve ha csúnyácska vagy, valami eldugott falvacskában nőttél fel, szüleid pedig túl szigorúan vagy (érzelmi szempontból sehogy sem) neveltek.


Illetve akkor sem ciki, ha fogyatékkal élő vagy. Sajnos ők nagyon be tudnak zárkózni, és a társadalom sem nyit annyira feléjük (sztereotípiák, stb)


32F

2022. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%
14-es, látom a szűzincelek összetartanak. Bizony valamilyen testi/pszichés/kognitív retardációt feltételez ha valaki 20 évesen még szűz. Főleg ha pettingszűz is.
2022. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

Pedig a 15-ös jól beszél!


"Ki szerint? A gyakorin lévő vadidegenek szerint? Ez téged tényleg érdekel?"

Méghacsak vadidegenek lennének! De elárasztotta már az oldalt a sok szerencsétlen szűz f.verő, és jönnek asszisztálni a saját szánalmas életükkel...

Nem! Nem normális ha a középsuliban NÉGY ÉV ALATT sem tudsz kialakítani egy komoly kapcsolatot amiben elveszíted aztán!

2022. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

16-os, tudod nem mindenki már ám középiskolába. Igazából a szociális készségeket kellene kialakítani. Nem kell hogy onnan (suli) ismerj meg valakit


Csak vannak olyan emberek (fiúk lányok vegyesen), akik ha ismeretlen szituációba kerülnek olyan fejük van, mintha szart szagolnának. Eddig ha szimpi is lett volna az incel, onnantól inkább lefújnád Chemotox-szal, hogy valami emberibb gesztus üljön az arcára.

2022. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem az.
2022. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia 18-as!

Ahhoz képest nem ciki, hogy te 40-évesen vagy szűz? 🤠

2022. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 sterling.archer ***** válasza:
88%
Aki azt mondja hogy igen, azt keruldd el jo messzire.
2022. jún. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!