Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a barátotok kedvéért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a barátotok kedvéért megtennétek azt , miután belétek élvezett , hogy ez után legalább 24 órán át , nem mossátok meg a puncitokat ?

Figyelt kérdés

#No no .
2022. máj. 27. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem tennék meg. Eleve a szag sem múlik el egyik percről a másikra, szóval nincs az az igényes nő, aki szex után ne zuhanyozna le.
2022. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy barátnőm , aki megtette a kedvemért és hát másnap este sem éreztem , hogy rossz lett volna a szaga .

Izgató is volt , hogy beleélveztem és még az óta is benne volt a spermám a puncijába .

Mondjuk amikor már 3 napja nem fürdött meg , ráadásul nyáron , na az már gáz volt .

Persze mind ezt csak a kedvemért tette meg , én meg kíváncsi 17 éves srác voltam .

2022. máj. 27. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Annak igenis lenne szaga, már pár óra után is. Gusztustalan lenne egy napig nedvekben ázva közlekedni. Szex után mindig egyből megtörlöm magam, aztán összebújás után lezuhanyzom. Ez teljesen alap.
2022. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is csak ilyen egy alkalom volt .
2022. máj. 27. 06:38
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem, ez undorító
2022. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez gusztustalan 🤢🤮
2022. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt szaga, nehogy azt hidd hogy pisilés közben nem tisztította ki magát
2022. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!