Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szexi a fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi a fehér bőr, vagy inkább barna?

Figyelt kérdés

Fehérbőrű lány vagyok. Mindig napozni szoktam a nyáron, hogy “szexibb” legyek, de nem egészséges az erőltetett barnaság...

Szeretnék felhagyni vele, főleg azután, hogy egy ismerősöm meghalt áttétes melanómában.

De szerintetek egy rövid, nyári ruha lehet szexi fehér bőrrel is? Vagy egy short nem gáz fehér lábakkal?


2022. máj. 25. 09:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az egész nő a lényeg...

De konkrétan a kissé barnább bőr általánosságban szexibb.

De nálam ez nem szempont.

2022. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként inkább az arisztokratikusan fehér bőrű srácokat szeretem, sötét hajjal és szürke szemmel.
2022. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, úgy összességében milyen a színkomplexiód.

kicsit mediterrános összhatás esetén jól áll a barnaság, szexi.

viszont az európai átlagnak (a magyar átlagnak is) szerintem jobban áll a fehérség, nekünk többnyire nem elég sötét hozzá a hajunk, szemünk. nyár vége felé pedig, amikor mindenki le van sülve, valóságos egzotikumként hat a szép fehér bőr.

rövidnadrágot meg mindenféle lábú ember hord, mivel a hőséget nem lehet hosszú nadrágban elviselni.

2022. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. A fehér bőrű lányok jobban bejönnek, párom is szőke, kékszemű, hófehér bőrszínnel és imádom csak nyáron hamar leég :/

De kinek mi.

2022. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szép fehér női láb a gyengém, szerintem simán csini-szép lehetsz:).
2022. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Napozás helyett használhatsz barnító krémet is!
2022. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Nicole Kidman, Liv Tyler elég világos bőrű nők, szerinted csúnyák? Meg lehet találni a bőrtónushoz illeszkedően azt a hajszínt, frizurát, öltözködést, stílust (divatos szóval designt) amitől ellenállhatatlan leszel annak is aki a laton típusra indul be.
2022. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a fehér bőr is lányoknál, teljesen rendben van nekem is tetszik.

A short nem gáz ,sőt nagyon szexi tud lenni!

és a #17 válaszadóval étek egyet.

2022. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak kifejezetten tetszik a fehér bőr. Én pl kifejezetten a fehér bőrű, sötét hajú lányokra bukom. Számomra sokkal-sokkal vonzóbb a hófehér bőr mint a napbarnított, a szolár bőr pedig egyenesen taszít. Sok hasonló ízlésű fiú van! Miért nem akarsz nekik tetszeni? Ha valakinek más tetszik, azzal nem lehet mit tenni, nem kell pont annak megfelelni.
2022. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
#19 Így van! Szívemből szóltál! :)
2022. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!