Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Ti szoktátok a pasitokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti szoktátok a pasitokat dicsérgetni csak azért, hogy több legyen az önbizalma, és hogy megtartsátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Barátnőmmel isteni a szex. De többek között azért is isteni, mert minden együttlét után teljesen odavan, hogy mennyire jó volt, meg minden. Az elején örültem is neki, és most is örülök, de felmerültek azért kérdések bennem. Ugyanis mindig elmondja, hogy mennyire jó a szerszámom, meg hogy ilyen jó még soha senkivel sem volt, többször is van orgazmusa szex közben, stb. Oké, hogy nem panaszkodok, de azért épp annyira jó nem vagyok szerintem. Őszintének tűnik, de mivan, ha csak bőven rájátszik, hogy megtartson? Ugyanis rendkívül féltékeny, és retteg, hogy elveszít. Ja és kb bármit megcsinál nekem, nem volt még olyan, hogy felvessek valami ötletet szexben, és ne menjen bele azonnal. Szerintetek? 34F 25N

2022. máj. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem viszem túlzásba,még a végén elbízza magát.
2022. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem félsz te semmitől, hanem hencegsz. Árnyald jobban, ha azt akarod, hogy bárki elhiggye.
2022. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2es

Én is ezt hittem volna a jelenlegi kapcsolatom előtt, hogy kamu, és ilyen nincs. De most bizony ez történik velem, és nagyon fura számomra is.

2022. máj. 21. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen ugyan ezt csinálom és élem át a párommal, de kinek mi, hogy mondja e vagy sem. Én is mindig kivagyok és ezt szóvá is teszem
2022. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem dicsérni azt, akit szeretek. Mindig elmondom, ami tetszik rajta. Ha jó a szex, akkor azt is. Tuti, hogy én is mondogatnám, ha jó lenne a farka és élvezném a szexet. Hogy mi tetszik rajta, stb. Eszembe nem jutna, hogy ezzel majd megtarthatom, egyszerűen csak ilyen vagyok. Ráadásul nem tudom, miket kértél eddig tőle, de ha apróságok, akkor azokat nem nehéz teljesíteni, ha valaki nyitott a szexre.


De sajnos ezzel nem leszel előrébb vele kapcsolatban, mert mindenki más, máshogy gondolkodik és cselekszik. Mondanám, hogy kérdezd meg tőle, de mivel gyanakszol, gondolom úgysem hiszed, hogy igazat mondana.

Inkább felejtsd el és élvezd ki. Ha meg akar tartani, neked az is pozitívum nem? A semmin aggódsz.

2022. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem tényleg így gondolja. Inkább az önbizalomhiánynak és néhány korábbi kudarcnak köszönhető az, hogy nem nagyon tudok őszintén elhinni már ilyesmit.
2022. máj. 22. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!