Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Selejtesnek gondoltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtesnek gondoltok egy olyan fiút akinek nem volt még barátnője 24 évesen?

Figyelt kérdés

1x szexeltem, de az is pénzért.

Sosem szeretett engem lány.


Selejtesnek gondolsz egy ilyen fiút aki ennyire sikertelen?


2022. máj. 21. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem selejtes, de van valami oka annak hogy ez így alakult
2022. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezen az oldalon ne tegyél föl olyan kérdéseket amire nem akarod hallani a választ☝️. Vannak tőled idősebb szüzek is. Ezeknek 1000x oka lehet. Nyiss a világ felé, tájékozódj, mozdulj ki, sportolj, igyekezz kihozni magadból a legtöbbet, feszegesd a határaid, és azt fogod észre venni hogy téged akarnak majd megerőszakolni a lányok, te leszel a rbanc😝.
2022. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt, most van. Nem ezen múlik
2022. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem selejt. Az meg egyáltalán nem számít mit gondolnak mások. Az viszonr fontosabb, hogy te mit gondolsz magadról? Hogyan gondolkozol a nőkről? Mit érzel belül ezzel kapcsolatban stb. Azt felejtsd el, hogy ki mit gondol a legfontosabb, hogy te jóban legyél önmagaddal.
2022. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem gondolom hogy selejtes lennél. Szar nevelést kaptál (vagy kisebb eséllyel semmijent) . De egy pszichológus sokat segithet. Persze neked is aktívan kell tenned,nem csak a Mennyei mannát várni a szekembertől


Ez a hasonló helyzetben lévő lányokra is vonatkozik.

2022. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2022. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha magát 24 évesen fiúnak érzi, akkor bizony nem lehet túl férfias. Az oka meg simán az, hogy tinédzserként nem sportolt. Ha egy srác sokat sportol, akkor annyira kanos lessz, hogy eleinte ráhajt jelentéktelen csajokra is. Aztán
2022. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem
2022. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!