Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szoktatok az exetekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szoktatok az exetekre gondolni maszturbálás közben, ha jó volt vele a szex?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Igen

Volt hogy maszti helyet inkább dugtam vele

2022. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordult már elő. Recsi közben elég sok mindenre gondolsz, hol erre, hol arra hokizásonként.
2022. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Néha igen, épp kimire izgulok. Bár ritkán hokizok.

Régen még volt hogy vissza jártam exekhez kamatyolni de rájöttem hogy gáz dolog. Pedig kb az összes exem vevő lenne még szakítás utáni szexre ,főleg azért hátha visszakapnak. Inkább a járatlan ösvényeket szeretem :D

19/F

2022. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy donáth annára is gondoltam
2022. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szoktam, de nem az exemre, hanem a feleségem előző házasságából született 20 éves lányára.
2022. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két olyan exem is van, akik baromi jó nők és a sok izgató szexuális emlékem van velük, szóval előfordul hogy kiverem rájuk. Vagy épp rájuk gondolok szex közben.
2022. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltam pár házivideót, azokra szoktam kiverni.
2022. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!