Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes kismamák! Szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes kismamák! Szoktatok masztizni is szex mellett? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Mekkorák a melleitek most?

Sokat nőttek?



2021. szept. 24. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
28 hetes vagyok és igen szoktam masztizni is. 30N
2021. szept. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2021. szept. 24. 07:20
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Párom rendszeresen maszturbált terhesen :) Valahogy nála a terhesség kielégíthetetlen szexuális vággyal járt, úgyhogy mi a 9 hónapot átszexeltük. Csodálatos időszak volt :)
2021. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Szerencsés vagy😁

2021. szept. 24. 08:42
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

7 hónapos terhes vok és napi 10-12 alkalomal van kedvem sexelni, de a férjem 16 órákat dolgozik így egyfojtába masztizok

ő max napi 2 3 menetet bir csak :(((


már elegem van abbol hogy igy kivagyok éhezve, oké kel a péndz de ha igymegy továb keresnem kell egy szeretöt


csak az a baj hogy már olyan nagy a hasam sajnos elégé visza utasít mindenki

2021. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
5-ös te aztán gyönyörű vagy... Büszke lehetsz magadra....A férjed azért gürizik mert el kell tartania a családot és nektek akár jó megélhetést biztosítani, mert ez az apa kötelessége! Te meg azon gondolkodsz hogy csald meg mert neked szex hiányod van? Hát köpd magad szembe a tükörben! Sajnálom a párodat hogy ilyen társa van....
2021. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
A gyakori tele van szexőrült kismamákkal. Nálam az ellenkezője volt. A hátam közepére sem kívántam a szexet.
2021. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

6 os a férjem tudja magárol hogy nagyon keveset teljesit szerinted napi 2 meg 3 sex az mi??? de mondok durvábat amikor nem dolgozot napi 5 nél többet akkorse birt! majdnem szakitotunk de akor azt monta oké csaljam meg ha arrol van szó de én tiszteségel azt montam NEM! de el hamarkodva montam

baszus dolgozon ha dugni nemtud

amugy szerintem nem is töle van a gyerek de tök mind1

csak a bátyájával fekütem le mással nem

és az nem számit DNS ugyanaz szóval kus

2021. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
7-es, a "szexőrült kismamák" fele fantáziáló pasi/fiúcska itt a gyakorin, lásd 5-ös válaszoló.
2021. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Van bőr a pofádon mit ne mondjak
2021. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!