Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masztiztál már olyan képre/vid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztiztál már olyan képre/videóra ahol kifejezetten csúnya volt az akit néztél, ha igen miért tetted?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen csinálom de nem tudom mi motivál. :)

2022. máj. 15. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tetszik a képen lévő személy, akkor fel sem fogok rá izgulni. Ennél azért jobban bírom. /F
2022. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag fejre korlátozódik, az is beleszámít?

Mert nekem van ilyen csúnyácska arcú lány fétisem.

2022. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen volt már rá precedens. Mármint amikor olyan kanos az ember hogy akár az adott nem túl helyes nőt is megdugnád és fejben az játszódik le tudat alatt, hogy igen ez akár talán még össze is jöhetne (persze recskázástól nem fog).
2022. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csinálom és én se tudom, miért.
2022. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

"Masztiztál már olyan képre/videóra ahol kifejezetten csúnya volt az akit néztél, ha igen miért tetted?"

mert akkora csöcsei voltak, amekkorákról korábban elképzelni sem tudtam, hogy léteznek

2022. máj. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én tudom az okát is, de volt ilyen ismerős lány akinek a képeire aztán kivertem.
2022. máj. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az egész videó ilyen putriban játszódott és tetszett, hogy ilyen mocskos.
2022. máj. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csúnyácska vékony lányok őrülten szexik!
2022. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, szintlepes volt a cel
2022. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!