Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem, akik csalták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, akik csalták már meg a párjukat. Milyen okból tettétek?

Figyelt kérdés
Bevallottátok a partnereteknek? Ha valami nem volt jó a kapcsolatotokban, miért nem szakítottatok inkább megcsalás helyett?

2022. máj. 15. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

nem dugott meg

sose tudta meg

mert küzdöttem én eleget a kapcsolatban hogy rendben legyen,de a másik meg nem volt hajlandó tenni érte

tehát felfogtam úgy, hogy együtt lakunk, megosszuk költségeket és élünk mint 2 barát

2022. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Mert mondani könnyű, de néha az életben lelépni nehezebb. Mint mondják, a körülmények sokat számítanak.

Egyébként azért tettem, mert se lelkileg, se testileg nem volt megfelelő kapcsolat. Nem volt puszi, ölelés, bújás. A szex két-három-négy hetente 5 perc volt.

Azt hittem, hogy másokkal jobb lesz, de az érzelmet nem adta vissza, az élmény pedig semmit nem nyújtott.

Nem csinálnám újra, de attól már megtettem.

2022. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha neki lehet,nekem is.
2022. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

#2


Ez jó példa arra, hogy ne adjak bizalmat a saját barátnőmnek sem. Amúgy hol marad ilyenkor az a hozzáállás, hogy ha nem megy egy kapcsolat, akkor szakítsunk, de ne alázzuk meg a másikat? Na itt van az igazság, hogy mondani könnyű a jót, de végső soron a nők is ugyanolyan emberek, mint a pasik.

2022. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Túl kicsi volt neki és nem sok örömöm leltem benne. Meg nem akart összejönni a gyerek és kellett egy kis rásegítés. Soha nem mondtam el neki.
2022. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan azért, mint a 2-es válaszoló.

Annyi különbséggel, hogy én újra megtenném, egy megfelelő partnerrel.

2022. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem fogom megérteni, mi a francért marad együtt egy lány egy olyan pasival, akivel katasztrófa a szex, és inkább xsalja, mint hogy otthagyná. Jaaa, persze a zsé, kényelem stb.
2022. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Először csak a párom kérésére,de pár alkalom után már én is örömömet leltem benne.
2022. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő volt az első és kíváncsi lettem, milyen mással.
2022. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért csaltam meg, mert nem dugott meg hónapok óta, pedig kezdeményeztem nála nem is egyszer, és sorozatosan elutasított.

Szakítottam vele, nem mondtam el neki és nem is fogom.

Büszke nem vagyok rá, de ez kellett ahhoz hogy kilépjek a romokban heverő kapcsolatomból.

2022. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!