Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudjek vele vagy ne?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudjek vele vagy ne? Kerlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki idosebb tolem de le akar velem feküdni.Nekem nincs senkim neki viszont van csaladja de mar nincsenek joba a felesegevel.

Szerinte ha mindketten szeretnenk nem kellene kihagynunk egy ikyen lehetőséget. Ti mit tennetek?

Én 19

Ő 40



2022. máj. 15. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Emnyire hulye nem lehetsz b+
2022. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Nyomassad, kell az élmény. Én is le feküdtem nem egy nálam 20 évvel idősebb nővel. Nyilván ez csak férfiaknál menő, de nem számít.

24f Testépítő bajnok 5x

Pacekom határtalan stílusom nemzetközi

Nők még egyszer mondom ne írjatok privátot mert nem válaszolok

2022. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Túl nagy a korkülönbség,felejtsd el.Számára Te csak fiatal pipi lennél.
2022. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha el tudod fogadni, hogy csak egy numera vagy és csak az élményre mész, akkor tedd meg, ha tényleg akarod. De ne azért, mert ő erőlteti.

Az a pasi úgyis megteszi mással, vagy már megtette előtte is, de ha zavar, hogy mást megbántasz vele, akkor ne csináld. Te mit szólnál a feleség helyében? Ha nem tetszene, akkor ne piszkáld a karmát.

Jó, ez kicsit már túlzás, de én ezt gondolom. Csak olyat tegyél, amit nem bánsz, ha veled is megtesznek.

2022. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Szokásos duma! "Nincs jóba a feleségével!" Aha! Nem kellene bedőlni ennek a szakállas dumának! De ha szeretnél, attól még szexelhetsz vele is!
2022. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj! Ez az ő lelkiismeretén kell hogy múljon. Sose a 3. Fél a hibás. Ha nem veled, megteszi mással, Te csak rosszkor vagy rossz helyen!...
2022. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Csak akkor ha meg ígéri hogy rojtosra fog dugni
2022. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem menném bele
2022. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudom hogy nem lenne helyes de a pasi meg viszont nagyon bejön.
2022. máj. 15. 19:32
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne feküdj le vele, csak kihasznál. Egy 40f és nős.
2022. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!