Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság ez ennyire kirívó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez ennyire kirívó lenne ?

Figyelt kérdés

Ma , ha egy lány kirak egy bikinis képet az annyira extrán szexi dolog ?

Instagramra kiraktam egy napozós képet egy bikiniben barátnőmmel. És gyakorlatilag 10-20 ember azonnal küldött privátot , hogy ismerkedne meg minden. Én mondom nem akarok ismerkedni ,mert van párom. De akkor mindek rakok ki ilyen k*rvás képet (mert a bikini az kurvás ugye) ,mert szerintük aki ilyen képet rak ki az csakis ismerkedni akarhat


2022. máj. 15. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Szóval volt 500 ismeretlen követőd, és mikor szexizel kicsit tucatnyian rád is írnak.

Már csak azt nem tudom, hogy azt szeretnéd, hogy sajnáljuk, vagy inkább azt, hogy irigykedjünk rád...

Esetleg 2in1? 😂

2022. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
#11 Vagy hogy idióta válaszokat írjunk a kérdéshez 😁
2022. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dregor ***** válasza:
Ha mindenki olyan lenne mint én, akkor a lőtéri kutya se írna neked egy ilyen kép miatt. :D Csak hát nem mindenki olyan, mint én... Persze akkor meg nem lehetne mivel ego-t növelni. xD
2022. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lányka naiv volt és azt hitte hogy normális emberekkel teli a világ. Hát nem!
2022. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Naiv volt, mert azt hitte csak alfahímek fognak ráírni
2022. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!