Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság ez ennyire kirívó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez ennyire kirívó lenne ?

Figyelt kérdés

Ma , ha egy lány kirak egy bikinis képet az annyira extrán szexi dolog ?

Instagramra kiraktam egy napozós képet egy bikiniben barátnőmmel. És gyakorlatilag 10-20 ember azonnal küldött privátot , hogy ismerkedne meg minden. Én mondom nem akarok ismerkedni ,mert van párom. De akkor mindek rakok ki ilyen k*rvás képet (mert a bikini az kurvás ugye) ,mert szerintük aki ilyen képet rak ki az csakis ismerkedni akarhat


2022. máj. 15. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Csak mindenki baszni akar nyugi ne vedd fel
2022. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem kirívó, csak a mai átlaghoz akar idomulni sok ember. Az instán a rengeteg semmirekellő influencer ontja a sok majdnem meztelen képet, a hímnemű egyedek meg ugranak rá.

Na a bikinis képpel pont ebbe a kategóriába sorolnak be önkéntelenül téged.

Ha zavar, ne oszd meg, és nem fognak zaklatni.

2022. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ja az ilyenek gyökerek. Én kíváncsi vagyok hány kretén kanos barom fog rád írni most a kérdés kapcsán
2022. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megszokod, és onnantól kezdve már nem is fog érdekelni.
2022. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van. Privátra raktam az instám meg kiszórtam 479 embert kapásból akiket nem tudom kicsodák csak random bekövettek
2022. máj. 15. 17:38
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Hat, egy kapcsolatban elo no nem pakolja ki a pucsitos segget instara. tudod ami nem elado azt nem aruljuk. Nemtudom pontosan mennyire volt ripancos kep, de szerintem tullehet elni az eletet seggmutogatas nelkul is, mert nemcsak teged neznek egy olcsonak, hanem a pasidat is csicskanak, hisz mellette mutogatod magad. Nemtudom mennyire volt extrem a kep, de a mai atlagbol indultam ki. erdekes, az en csajom is megvan seggmutogatas nelkul instan.. 😀
2022. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mutogattam semmimet. Nem pucsitos kép volt. Nem a mellemről volt kint a kép meg semmi egy natúr bikinis kép volt. Semmi magamutogatás
2022. máj. 15. 17:58
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát válaszát miniclipnek


"Szia

Es szerinted izgatoan neztel ki rajta?

Mekkora melleid vannak?

Hany eves vagy?"


Szerintem nem értetted meg mit is jelent , hogy nem akarok ismerkedni

2022. máj. 15. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint egy kretén már akadt is XD
2022. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Valszeg azt gondolják, nem veletlenul rakod ki nyilvánosba.

Aki intimebb kepeket kirak az általában beállitja a képre a lathatóságot is.

2022. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!