Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl hamar el élvezek mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar el élvezek mit lehet tenni? 28 f

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlenűl érzem magam 28 éves vagyok imadom a szexet de nagyon gyengén teljesítek.Már több kapcsolatom is ráment mert nagyon hamar elélvezek a szerszámom sem a legnagyobb 14cm. Szinte már mindent megpróbáltam.Az a baj hogy behatolás utan szinte egy fél percig se birom intenziven egyszeruen nem tudom megakadályozni hogy ne élvezzek el probáltam másra gondolni vagy kiverni elotte de valamiért nem megy meg akkor sem ha egyszer elmegyek és tovább folytatjuk mert utánna is ilyen hamar elmegyek.Pedig régóta élek szexuális életet az előző partnereim közül szinte nem tudtam a csucsra jutattni csak 2 őt de őket is azert mert nagyon hamar eltudtak élvezni és azt is ugy hogy lovagló pózban mivel igy egy kicsit jobban birtam de tényleg csak egy picit.A partnereim azt várták volna el hogy intenziven megállás nélkűl pumpáljam őket volt olyan mikor megkért rá hogy most adjak bele mindent és durvan szeretkezzünk de nem megy.mi lehet erre a megoldás már azon gondolkozom hogy orvoshoz fordulok ezzel és talán segit valami. Jó képűnek tartanak spórtos a testalkatom nem nehéz csajt találjak de már ott tartok hogy nem merek ágyba bujni velük. Az utolsó szexnél sikerűlt eljütattni a partneremet az élvezésig de mondta hogy ő még szeretné mert mással 6szor is el tud élvezni ez teljesen a padlóra küldött.légyszives aki tud irjon valami biztatót vagy akinek sikerült bármi is. Eddig ugy voltam vele hogy fiatal voltam es majd idővel jobb leszz de sajnos nem pedig imádom a lányokat elég csak hogy hozzám nyuljon vagy egy csók és már áll is a cerka de viszont azt vettem észre hogy a makkom az nem kemény mikor feláll ez normális?

2022. máj. 15. 07:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyogyszert!de viszon elkezdtem kézzel gyakorolni es azt vettem észre mikor mar ottvagyok hogy elélveznék akkor azon a ponton kell megállni de itt màr hehéz mivel egy rántás és spriccelnék! Ma már kb 10szer is megtudtam itt állni.igaz megállás után sem kell sok idő az elvezesig de azt vettem eszre hogy minimalisan is de minnél tobszor csinálom annál tovább birom pár honapot rászánok erre! Ha ezsem akkor orvoshoz fordulok
2022. máj. 17. 14:26
 12/12 anonim ***** válasza:
Mind butaság amit írnak!! Én is ebben szenvedtem néha vissza is esek sajnos! Szex közben nem szabad meg feszíteni a pc izmod az elősegíti az elvezest! Ha gondolod írj privatban pár tanácsot tudok adni
2022. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!