Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezek el olyan hamar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el olyan hamar?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre hamarabb elmegyek. Ahogy arra gondolok, hogy ne menjek el csak még hamarabb bekövetkezik, pedig régebben azért tovább birtam, bár akkor se túl sokáig de azért jobb volt a helyzet. Itt most ez az orális szexre is vonatkozik. Esetleg milyen szakemberhez tudnék fordulni.

2021. jún. 13. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném, hogy van olyan ember aki ilyesmire szakosodott volna.
2021. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
#1 dehogy nincs, csak keresni kell és fogsz találni is.
2021. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Akkor jó keresgélést.
2021. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy bármi van e amivel magamtól is megtudnám e oldani ezt a problémát?
2021. jún. 13. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen van. Nem tudom milyen a szexuális életed de ha nem maszturbálsz érdemes lenne elkezdeni és kifejezetten arra ügyelni hogy minél jobban húzd az időt az orgazmusodig, így rá tudod nevelni a szervezetedet hogy több időre és stimulációra legyen szüksége kilövés előtt
2021. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha magamnak csinálom akkor már elég sokáig bírom.
2021. jún. 14. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor még azt tudom javasolni hogy ne használjatok óvszert,nálunk ez volt a másik problémás tényező. Az óvszertől nagyon hamar elsültem,5 percig bírtam benne max,ami óta alternatív védekező módszereket használunk az óta fél óráig is gond nélkül kibírom
2021. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolj sex közben olyanra ami lelohaszt. Hogy faszt sz*psz, apádra stb. Vagy nézd a tv-t nekem az is működik.
2021. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket, akinek van meg az irjon nyugodtan
2021. jún. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!