Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! mennyire vagytok vizuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! mennyire vagytok vizuálisak, mennyire fontos számotokra a külső, arc? mondjuk online ismerkedésnél, mennyit befolyásol a profilfotó? az minden?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mindenkinél első a megjelenés, az arc, a tekintet. Mi más lehetne, amikor a személyiséget, jellemet nem ismerem.

Lehet szabálytalan arc is megnyerő, vagy vonzó.

Lehet szabályos arc is ellenszenves, taszító.


Az első benyomás sokat számít. Persze van, mikor az ember kellemesen, vagy kellemetlenül csalódik.

2022. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon befolyásolnak ezek
2022. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos.
2022. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos az arc, külső de nemcsak egy profilfotó alapján döntök, beszélgetni kell, hogy kialakuljon a szimpátia.
2022. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy befolyásol, ez teszi az első benyomást.
2022. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és mit javasoltok az átlag pasinak?


mert azt tudjuk, hogy a 10/10-es pasiknál sorban állnak a lányok, de ez 1%-a a pasiknak



80+% teljesen átlag (10% átlag alatti, és 10% átlag feletti... statisztikából kiindulva)

először akkor is a képekkel kell kitűnni, hogy elindulhasson a beszélgetés, nem?

erre az esetre van bármi tanácsotok?

2022. máj. 13. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Életem eddigi legnagyobb szerelme egy kevésbé előnyös külsejű férfi, akivel ha netes társkeresőn találkoztam volna, tuti biztos hogy soha nem ismerkedem meg vele, mert a külseje miatt meg sem próbáltam volna...


Netes ismerkedésnél sajnos nehezebben jön át, ha valaki érdekes vagy értékes személyiség. Marad a külső alapján történő válogatás, mert mindenkivel lehetetlen megismerkedni. És hát hol kezdi az ember lánya, ott ahol a külső vonzó.


Ha van rá mód és lehetőség, javasolnám inkább az egyéb szervezett társkereső programokat, ahol élőben tudod kidomborítani az előnyös tulajdonságaidat. Neten sem esélytelen, de borzasztó sok idő és energia, könnyű belefásulni.

2022. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!