Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek kizáró ok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek kizáró ok a teljesen szőrös borotválatlan punci?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 20:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%

Igen. Nekem csak a csupasz jön be. Mondjuk jó régen láttam már utoljára szőröset...

De ez mindenkinél egyéni ízlés dolga, vannak akik a szőröset szeretik, vannak akik a csupaszt.

Bár most nyilván itt jól le leszek pontozva, de nem számít.

2022. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan punci amin kifejezetten jól mutat a szőr és van olyan amin abszolút nem. De ha valakinek szőrös nem kizáró ok ha neki úgy jó nem szólok bele, soha nem mondtam a páromnak hogy ilyen olyan legyen. De hozzáteszem nagyon ritka a szőrös punci.
2022. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem. De szőrős láb na az ismerkedés szintjén is off.
2022. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön; megvadít! Vagyis bejönne, ha találnék ilyet. :-) Biztos ufo vagyok, de nekem a szőrös női hónalj is nagyon izgató tud lenni, de ez aztán tényleg extrém ritka, sajnos... 34f
2022. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem izgat
2022. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha az igazi dzsungel sűrű fekete és hozzá a popsi lyuk körül is az betud inditani...bizonyos lányokon. Van akinél nem.

De nem kizáró ok.

2022. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!