Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Szex kapcsolatnál/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szex kapcsolatnál/kapcsolatnál a fogszabályozós, eléggé rendezetlen fogsor az kizáró ok?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha a pasi arcra 10/8

Testre 10/10

És amúgy meg egy figyelmes, tanult személy…


Azért kérdezem, mert ugyebár a fogszabályozó az több év, akár 10 év, amíg fent marad és csak lassan fejti ki a hatását.



2022. jan. 10. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2022. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A fogszabályzó nem gond, csak ne legyen igénytelen a fogazata.
2022. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Oké, kezdjük ott, hogy a modern fogszabályzók nem 10 évek, hanem 2-3. A legdurvább fogazatból is nagyon jó eredményt tud csinálni egy önligírozó vagy egy pitts21. Az utóbbinak nyilván megvan az ára, de nyilván te se 10 évet akarsz hordani, és a rendszeres ívcserékkel simán drágábban is jönnél ki. Ha érdekel a téma, eléggé benne vagyok most, vagy tudok ajánlani oldalakat, orvosokat.

Másrészt ha téged zavar, akkor még porcelán-átlátszót is tudsz kérni vagy épp kivehető átlátszó síneseket. Ezek is mostmár elég hatékonyak.


És végül visszatérve a kérdésre. Nyilván sok függ attól, hogy mekkora eltérésről beszélünk. Ha a pasi nyitott a fogszabályzásra, már elindult az ösvényen, akkor összejönnék vele, függetlenül attól, hogy néz ki a fogazata, mert az máris azt jelenti, hogy tesz az ügyért, őt is zavarja, ad magára, ambíciózus és be meri vállalni. Rólad ez most nem nagyon jön le, mert úgy érzem bizonytalan vagy a témában és még annyira se vetted a fáradtságot, hogy rákeress hány év tud lenni a MODERN fogszabályzás.


És végül... tényleg attól függ mennyire csálé. Nekem pl. ez MÉG belefér (fogkőeltávolítás után persze):

[link]


és ez is:

[link]


Ez viszont már nekem túl sok:

[link]


Bár itt utólag van más probléma is, az íny kezdett leválni és persze fogkő...

2022. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kizáró ok, de az összképhez hozzátartozik és a rendezetlen fogsor nem éppen annak a javítása irányába hat. Felsoroltál egyébként egy csomó tulajdonságot ami fontos, de nem a legfontosabb. Kimaradtak olyasmik: személyiség, stílus, kisugárzás - többet nyomnak a latban amint a fogszabályzód.
2022. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3.


Most csak mondtam valamit, hogy akár lehet 10 év is…

Nem feltétlenül a saját esetemre gondoltam, csak úgy általánosságban.


Nyílván ha valakinek olyan a problémája, vagy az anyagi helyzete, akkor lehet annyi is…


Nekem speciel több helyen nagyobb köz van a fogaim között, mert fogcsírahiányom van.

Így pedig a fogszabályozó árára még jönnek majd az implantátumok is, melyek szintén nem valami olcsók.


De durva fogkő, vagy ilyesmi szerencsére nincs.

2022. jan. 10. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös:

Sajnálom, nekem is elég komoly fogszabályzási-állkapocsi gondjaim vannak és nagyon jól tudom, hogy milyen nagy kiadások állhatnak mögötte.

Azonban ma már nagyon ritka, hogy egy problémát akár 10 évig kezeljenek. Van facebookon fogszabályós csoport, érdemes belépni ha ilyenbe gondolkodsz. Ott úgy láttam, hogy a legdurvább esetek is 5 évet vettek igénybe maximum.

Mindenek előtt az a fő, hogy magadnak tetsz és így próbálj meg olyan kisugárzást tanúsítani, amivel az emberek jobban adnak erre és a belsődre mintsem a külsődre. Amíg viszont nem vagy elégedett magaddal, addig az meglátszik és párkapcsolatban az egyik fél önbizalomhiánya az egész kapcsolatra ki tud hatni.

2022. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben.


Köszönöm a válaszokat, meg a tanácsokat.


Mindenkinek ment a pont.

2022. jan. 10. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg olyan a pasi, amit leírtál, engem nem zavarna. A szexi pasiknak még jól is áll a fogszabi:D legalábbis szerintem. Mert nem lesz tőle ilyen kis nyomi kinézetük, hisz amúgy férfiasak, vonzóak. Ha nem borzasztóan néz ki a fogsora, akkor nem gáz. De ugye ha olyan szar állapotban lenne a fog, nem is fogszabit raknának, más kezelés kellene.

Amúgy a fogszabi csak 3 év:) az nem olyan sok.

Na de a lényeg, hogy engem nem hiszem, hogy zavarna.

2022. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2022. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem, nekem ez még aranyos is. Mármint a fogszabályzó, nem az anélküli, rendezetlen fogak.
2022. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!