Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos kinézetű férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos kinézetű férfi más nő számára is ellenállhatatlanná válik, ha gyermeke van?

Figyelt kérdés

Nőkhöz szólna a kérdésem.

Adott egy átlagos kinézetű férfi, aki nem az eseted, ha csak úgy elmennétek egymás mellett az utcán, akkor ránéznél majd tovább mennél. Ez a férfi a játszótéren játszik a gyermekével.

Volt már olyan, hogy egy ilyen férfi a gyermek miatt egy ellenállhatatlan férfivá vált a szemedben?

Ez normális? Más is átélt már ilyet? Vagy csak a hormonok dolgoznak már a szervezetemben? Nagyon szeretnék már egy kisbabát a férjemtől és nagyon sokat agyalok már a család témán.

/Nem, nem akarom megcsalni a férjem. Nem, nem akarom elvenni az apukát a családjától. Ez csak ilyen hirtelen lángolás egy apaszerepű férfi iránt./



2022. máj. 12. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem kezdenék olyannal, akinek gyereke van, meg egy másik élete kb. És le lehet potnozni, de nem szeretem a gyerekeket, nem akarok sajátot sem.
2022. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy nem akarnék vele kikezdeni egyáltalán.
2022. máj. 12. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a szőr föl áll a hátamon ettől. Múltkor is szemeztem egy nagyon helyes férfival elképesztő sármos volt, aztán egyszer csak odaszaladt a gyereke hozzá, hogy apu. Azt hittem kiköpöm a kavem. Kifejezetten taszító, azt a gyereket már akkor se tudja letagadni ha akarja, kellene a fenének. Semmi vonzó nincs az alakban ami engem illet, de valószínűleg tényleg csak ennyire rá vagy feszulve már a gyermekaldasra, hogy azért lett ez vonzó.
2022. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem így van, ha így lenne, akkor rengeteg nőm lenne. 😎
2022. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ferfi vagyok 2 éves a lányom, rendszeresen viszem játszótérre mióta járni tud. Az anyukákat akik oda járnak a gyerekeivel nem tudom magamról levakarni. Pedig semmit nem csinálok. Nem udvarolok, nem kezdeményezem a beszélgetést semmi. A

Pont ma vágta hozzám az egyik anyuka csak úgy mellékesen mióta megszült a ferjével nem volt szex.

2022. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak az én agyam kezd már elborulni úgy látom...🥲
2022. máj. 12. 15:19
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 én még anyaság előtt állok. Nem kezdeményeznék egy férfinél sem, csak érzékelem magamon, hogy mennyire hatással van rám egy apaszerep.
2022. máj. 12. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Mèg egy jókèpű fèrfi is taszìtó válik, ha gyereke van.
2022. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Én ha látok egy jó pasit, akinek gyereke van, annyi jut eszembe, hogy kár érte. Teljesen elrontja, lenullázza az összképet.
2022. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy ír itt mindenki, mintha a világ legtorzabb embere válna egy apából. Elfogadom, hogy így gondolják itt nagyon sokan, gondolom a legtöbb ilyen ember eleve nem is akar gyereket.

A tapasztalatom viszont az, hogy érezhetően sok nő keresi velem a kontaktok, ha gyerekkel vagyok. Nincs sajátom, nővérem gyerekeire szoktam néha vigyázni. Átlagos külsejű vagyok, legtöbbször rám se néznek, ha gyerekkel vagyok, akkor viszont nekem is az a tapasztalatom, mint az 5-ösnek.. alig lehet őket levakarni. (30 éves vagyok, szóval nem azért néznek, mert túl fiatal vagyok a gyerekhez)

2022. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!