Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan szakítok valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakítok valakivel azért mert nem akar leszopni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 12:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha igényled az orális szexet és nem passzoltok akkor igen
2022. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
A feleségem sem akart szopni. Azt hittem,bennem lehet a hiba hogy nem tudom rábeszélni (én nyaltam!), elsők voltunk egymásnak. Gondoltam, majd másnak sikerül rávenni, de csak "luksógoraim" lettek, nem kapta be senkiét sem.
2022. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Hiába szerettem, mondtam hogyha nem adja meg előbb utóbb Anyira fog hiányozni az orál hogy meg fogom csalni ezt én nem akarom nem tudnék utána tükörbe nézni

Így elhagytam

2022. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Én is szakítanék, ha nem nyalna (méghozzá jól) a párom. Nekem erre szükségem van, de másra meg nem erőltethetem, megcsalni soha senkit nem fogok. Akármi lehet szakító ok, amiben nem passzolnak a felek.
2022. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kár erőltetni, hosszútávon ez csak nsgyobb probléma lesz
2022. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs olyan nő, akit ne lehetne rávenni. Nem vagy elég ügyes. Ha egy nő jól fel van izgatva, meg rendszeresen kielégítve, előbb-utóbb megjön a kedve.

Előtte alaposan mosd meg, izgasd fel, és próbáld rávenni, hogy csak egy rövid időre kapja be. Utána jól keféld meg.

2022. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Lehet nekem szerencsém van,és nem ez az általános,de én nem találkoztam eddigi pályafutásom alatt olyan nővel,aki nem szopott.Olyannal sem,aki nem szeretette,de csinálta.Mind élvezettel,szívesen tette.

Hozzátartozik,hogy én meg imádok nyalni.42F

2022. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha már a kapcsolat elején nem vagy boldog, jobb békésen lezárni, mint húzni az időt.
2022. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtára adtad hogy neked szükséged van rá de nem teszi meg akkor igen egyszerűen nem lasszoltok nincs ebben semmi rossz
2022. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Jogos a szakítás.Szopjon rendesen.
2022. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!