Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 feletti ferfiak! Az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti ferfiak! Az, hogy fiatal novel (18-20 eves) szexeljetek, csak a testuk miatt tetszene, vagy van mas is mogotte?

Figyelt kérdés
Peldaul olyasmi, hogy izgato a tudat hogy ennyivel idosebbek vagytok nala? Vagy mit ereztek, gondoltok ilyenkor?
2022. máj. 10. 00:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

8as már mind az anyagiakat nézi mind!

Ami ha belemegy nem gond csak olyan komoly bajok vannak a fejükben..

Én nekem is volt több lány akit támogattam, de egy ideje nincs. Sajnos óriási az elvárás és minimális az érte adott hozzáállás

2022. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert szó szerint szépek!
2022. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatalabbnak érzem magam mellette.
2022. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Már elmúltam 40, így "kicsit" többet tudok a világról, mint egy 20 éves nő. Ezért intellektuálisan nem mozgatna meg.


De ha lenne egy ilyen nő, aki rajongana értem, igazán szeretne, az nagyon bejönne nekem. Nem véletlen, hogy normális családokat hagynak ott férfiak egy ilyen fiatal nő szerelméért.


Még nem is feltétlenül kell bombanőnek lennie. Egy középkorú férfinak még a narancsbőrős fenekű, kissé túlsúlyos, pattanásos lány is lehet szép a fiatalságánál fogva. Nem titok, a 40-es nők is vonzóbbnak találják a 20 éves fiatal férfiakat, mint a korosztályukat.

2022. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem csak az életkor. Nagyon nem!
2022. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak a teste
2022. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!