Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem állt fel a srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állt fel a srácnak rendesen?

Figyelt kérdés
Két hete randizgattam egy sráccal, és az utolsó randin már nagyon kívántuk egymást így lefeküdtünk. Viszont hiába kényeztettem nem állt fel neki rendesen, csak nagyon nehezen tudta berakni, persze én úgy csináltam mint aki észre sem veszi, csókolgattam, próbáltam oldani a helyzeten, de semmi. Azt hittem csak az első alkalom miatt izgult. de így ment ez a második és harmadik alkalomnál is. Utána pár napjára írt nekem egy üzenetet hogy ő szeretné befejezni a kapcsolatot. Én teljesen összetörtem, mert olyan jó volt vele, jól kijöttünk. Én csinálhattam rosszul valamit? Kölcsönösen kényeztettük egymást, próbáltam lazán venni és nem szólni erről. Ezért hagyhatott ott, mert nem kívánt engem?

2022. máj. 9. 12:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10 Eléggé zárkózott volt a randikon, simogatás, csókok voltak. De akkor sem állt neki, láttam rajta hogy izgul. Inkább üzenetben írogatott a szexről.
2022. máj. 9. 13:21
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
#11: Az alapján, hogy azt mondod izgul, szerintem ilyen lelkileg problémás ember lehet. Szerintem annyira izgul, hogy emiatt vannak problémái, és inkább elmenekül.
2022. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Én is jártam már hasonlóképp... Ne bánd, hogy többet nem kell szarakodni egy ilyen nyomorékkal! Majd találsz mást, aki nem impotens!
2022. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%

Figyu.

Kikérdezheted üzenetben is, de akkor van ideje BŐVEN kitalálni a mesét és gyakorolni az eufémizmust.

Fel is hivhatod, de akkor meg nem látod majd hogy lesütott szemmel szemmel vakargatja a stressztől viszkető orrát.


Üdv

az 5-ös ;-)

2022. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Itt alapvetően akkor van legrosszabb forgatókönyv, ha magyarázatként valótlan dolgot állít/hiszel.


Ezt értsd meg, ez a lényeg.

2022. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
A srácnak merevedési gondjai vannak, ez nem a te hibád. Valószínűleg egy számára tökéletes nővel sem állna fel, sőt, lehet még rosszabb lenne.
2022. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%

két lehetőség van

1. homokos és próbál kigyógyulni és rajtad kísérletezi

2. szimplán nem jössz be neki, de bepróbálta ha ló nincs jó a szamár is. Nem jött be

2022. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Írd meg neki, hogy te élvezted vele az együttlétet, és nem probléma hogy volt ilyen probléma, próbálkozzatok tovább.
2022. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen velem is történt. Mármint randizgattam a sráccal aztán oda került a sor hogy na szex. Nem volt elég kemény, sokszor lelankadt. De nem tettem szóvá. Majd megbeszéltük a dolgot hogy nem kell idegeskednie, én szeretem és elfogadom, és igyekszem segíteni ahogy tudom. Bizzon bennem és jó lesz. Ezután a második alkalommal úgy indítottam hogy keményre szoptam, és olyat szexeltünk hogy csak na. Ágyba főbe dicsértem, és többet nem is jött elő ez a probléma.
2022. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nincs sok tapasztalata. nálam is volt ilyen és másoktól is hallottam már hogy kapcsolat elején nem áll úgy a vili ahogy elvárnád. hívd át, vegyél egy vékony óvszert, síkosítót, és próbálkozzatok egy nagyon hosszú rávezetéssel.
2022. máj. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!