Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a szint?

Figyelt kérdés
Létezik olyan magas szintű önbizalom hiány, hogy valaki inkább elutasít mindenkit, mert nem hiszi el, hogy valaki meg tudja kívánni? Persze szexuális értelemben

2022. máj. 8. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Viszont nem törvényszerű hogy így kellene maradnia!
2022. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Hé, ez én vagyok ^^


28/F

2022. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok ember van aki nem ismeri fel hogy szakemberre van szüksége a szorongása kezeléséhez. Aztán ez átalakul frusztrációvá, meg a másik nem kollektív utálatává. De egy jó pszichológus azert elég sok dologban tud segíteni.
2022. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyik haverom ilyen. Kövér. Úgy gondolja, hogy ő senkinek nem kell, de nem is próbálkozik. Felállított magának egy olyan értékrendszert, aminek egy nő sem felel meg. Úgy adja elő másoknak, hogy neki nem tetszik senki. Valójában meg csak nem mer senkinél kezdeményezni, mert fél a visszautasítástól. Ezért 40+ évesen is még az anyjával él. Eddig azért, mert így olcsóbb volt, most meg már azért is, mert az anyja a segítségére szorul. Így ez is egy extra indok a részéről, hogy oda nem tud senkit vinni. Meg hogy kinek kéne egy ilyen férfi, aki ennyi idősen is az anyjával él.
2022. máj. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezik.
2022. máj. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én tetszem egy nagyon szép lánynak, de napok óta nem írtam vissza neki, pedig nekem is tetszik ő.
2022. máj. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Biztos vagyok benne. Sőt akár azt is "kitalálja", h ő asszexuális. Van ilyen. De ez fakadhat az érzelmi intelligencia hiányából is.

2022. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyne letezne.
2022. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férjemnek volt egy ilyen időszaka. Amikor megismerkedtünk, akkor neki rengeteg traumája volt (nagymamája, anyukája, keresztapja és nagybáttya is meghalt akkor. Ők voltak a hozzá legközelebb álló személyek). Neki akkor semmi önbizalma nem volt. 2 éve nem is próbálkozott emiatt csajoknál, ha pedig ők próbálkoztak, akkor nem merte viszonozni. Önpusztító életet is élt (cigi, alkohol, drogok). Én barátja lettem. Kb 6 hónap alatt kiszedtem ebből a helyzetből. Közben pedig szerelmesek lettünk. Szóval nagyon is létezik ilyen.
2022. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!