Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuktol kerdezem: volt mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuktol kerdezem: volt mar hogy a lany kerte hogy csinald meg popsiba is ? Mit reagaltal ? Mennyi idos volt a kapcsolat ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem volt ilyen
2022. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon szerette
2022. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számít az, hogy kaland szerűség volt és először csak azért fizettem neki, hogy kinyalhassam a fenekét, de annyira felizgult, hogy kérte hogy legyen popsi szex is?
2022. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem fizetős lány volt, hanem egy havercsaj akivel csináltuk ezt.
2022. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nem volt. De tőlem ilyet hiába is kérne!
2022. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Volt, ketto ilyen csaj is volt. Az egyik netes ismerkedes utan egy parkban mar vagy fel oraja szopta a farkam, utana, mivel mondta, h megvan neki, es a neten beszeltuk, h szereti popsiba igy teledurrantottam a popsijat, nagyon elvezte.


A masik csaj meg kollegalis viszony volt, es egyik alkalommal beszeltuk, h szereti hatulra is uh megkapta oda is.

2022. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem vonzott kifejezetten, de barátnőm egyszer csak felhozta, hogy csináljuk popsiba, elmondása szerint ő sokkal jobban élvezi, azóta nekem is megtetszett.
2022. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egy lánnyal próbáltam de fájt neki és abbahagytuk. Nem voltunk kapcsolatba.
2022. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Ugy kulonosebben nem lepodtem meg, meg semmi, engem sose izgatott ez, es termeszetesen bele mentem, mert szerette volna. De nem igazan valosult meg, mert kellemetlen volt neki, es abba hagytuk.
2022. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nemrég megkérdeztem a barátom, aki akkor még nem volt hivatalosan a barátom hogy lenne e kedve és belement

18l

2022. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!