Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek összejött tinderről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek összejött tinderről valami, esetleg kapcsolat vagy szex?

Figyelt kérdés
Nekem semmi nem jön össze, nem ír senki se vissza vagy ha igen akkor is 3 nap múlva, nem mondanám magam csúnyának, se fotogénnek. 22 likeom van, de sajnos az sem a közelemben ugyhogy olyan mintha egyse lenne. Más appokon megy simán minden, randik is összejöttek és egy kapcsolat is de tinderen nem sok esélyt látok erre. Megj.: Osztálytársaim is letöltötték és náluk is kb. ugyanez volt mint nálam, ezért lennék kiváncsi, hogy másoknak mennyire megy jobban vagy másként. Megyét is írjatok, (én nem vagyok bpi) és kort is. 20/F Köszönöm!

2022. máj. 7. 17:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én se budapesti vagyok. Megyeszékhelyen élek. Nekem nőként 40-50 machem szokott lenni és ott is a többség 70km+. Viszont nekem volt egy kapcsolatom onnan, miután 2 évig használtam az appot..😂 nagyon sok időt rá kell szánni kitartónak kell lenni. Nekem mindig van egy ember aki miatt nem törlöm le, csak az a baj hogy mindig más xdd
2022. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, de többször is pórul jártam. (kamu/szét retusált képekkel tinderező nők...) Volt, hogy talinál megláttam és közöltem vele hogy még photoshoppal se nézhetne ki úgy mint képen és 100%hogy kamu képekkel van fent, aztán ott hagytam. Nem is értem, ha valaki tényleg csúnya és egy top modell képeivel tinderezik akkor azt hiszi talinál majd nem fog zavarni hogy ronda, és ugyanúgy megdugom? Gusztustalan. Volt pár akivel tök jó volt amúgy, meg tök korrektek voltak. 19/F
2022. máj. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsétlennek kell lenni valakinek, hogy ne jöjjön össze egy alkalmi se. Oda a legtöbben azért mennek. Én se vagyok jó pasi, de a harmadik match után már együtt is voltunk.
2022. máj. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bp-i vagyok

Rengeteg randim volt Tinderről, szex is (ez lehetett volna több is, de nem akartam mindenkivel)

Kapcsolatom is volt egy, most van a 2., de ez az első igazi, ahol tényleg vab szeretet

Sajnos azt még nem mondhatom el, hogy házasok vagyunk, de remélem nemsokára úgy alakulnak a körülmények, hogy elindulhatunk ebbe az irányba

2022. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 22
2022. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Összejött már egy 2 hónapos és egy 2 éves kapcsolat is, az utóbbi nagyon jó kapcsolat volt, csak elmúlt a szerelem.
2022. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!