Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek összejött tinderről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek összejött tinderről valami, esetleg kapcsolat vagy szex?

Figyelt kérdés
Nekem semmi nem jön össze, nem ír senki se vissza vagy ha igen akkor is 3 nap múlva, nem mondanám magam csúnyának, se fotogénnek. 22 likeom van, de sajnos az sem a közelemben ugyhogy olyan mintha egyse lenne. Más appokon megy simán minden, randik is összejöttek és egy kapcsolat is de tinderen nem sok esélyt látok erre. Megj.: Osztálytársaim is letöltötték és náluk is kb. ugyanez volt mint nálam, ezért lennék kiváncsi, hogy másoknak mennyire megy jobban vagy másként. Megyét is írjatok, (én nem vagyok bpi) és kort is. 20/F Köszönöm!

2022. máj. 7. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Nekem Tinderen volt kb 16matchem 1év alatt, a többség vissza se írt vagy néhány szóváltás után eltűnt. Randi nem lett.

A Tinder a legfelszínesebb társkereső ami csak létezik, máshol 80%-ban a profilkép számít, itt 95%-ban.

Maga a kereső is a vonzó emberek előnyhöz juttatására van beállítva.

Tehát ha téged mondjuk jobbra húznak 100-ból 1-szer az első napon, akkor téged nagyon hátra fog sorolni és jó ideig nem kapsz új matchet, míg a jóképű férfit 100-ból 20-szor jobbra húzzák és előre soroli az algoritmus, másnap már 200ból lehet újabb 40matche.

Ez azért is lehet, mert még a köztudatban gyakran szexpartnerkeresőként hivatkoznak rá, miközben a többen keresnek rajta párkapcsolatot.

2022. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Én budapesti vagyok, volt már több randim is tinderről meg haverok között is volt aki onnan randizott.
2022. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok matchem volt, de töredéke volt az a lány, akikkel lehetett is minimálisan beszélgetni, aztán még azokból is fogyott, mire randira került a sor. Aztán pont kb feladtam az egészet, adtam még egy utolsó esélyt, találkoztam egy lánnyal, most leszünk 2 éve házasok.

Szóval lehet ilyen is.

2022. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 bp-n nyilván könnyebb, nagy számok törvénye, de én a videkiekre vagyok kivancsi és nem kis falukban varosokban probalkoztam, hanem az 5.legnagyobb városban az országban


#3 én is csak azért vagyok fenn, mert az esélyt meg kell adni de nem hiszem, hogy összejön onnan valaki vagy valami.

2022. máj. 7. 18:16
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Kb 25-30 futó kaland volt, azóta a komoly kapcsolatot is ott találtam meg és vagyok benne,sőt tervezek is maradni.
2022. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
4: Jó, hát egy szóval sem írtad nem budapestiek tapasztalatára vagy kíváncsi, csak hogy te vidéki vagy. Amúgy egy 100k+-os városban is jó eséllyel van pár ezer aktív felhasználó, szóval nem törvényszerű hogy ne találj senkit.
2022. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Hát ez van ha a pali full átlag, gyenge felhozatal, egyik gyereknek is 5-6 likeja van, meg annak a haverjainak is. Én meg amint felregeltem, kimentem wc-re utána 5 perc mlva kb ránézek a telóra egyből 40 like, mondom mivan ezekkel a nőkkel mindegyiknek kell a báttya. 3 nap alatt 200 like, topposok között is én vagyok a károly, nem 1 megvolt már onnan. Egyik nőt onnan fél évig kezelgettem, 2 hétig rendelgettem neki kajákat, 10 ezreket ráköltöttem minden nap, nemhiába d&g szettek rajtam

24f

5x bajnok

2022. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 na jolvan ne oszd itten az észt... Legalabb hogy mindenhova odairod hogy bajnok lehet tudni hogy melyik marha van ugy elszallva

Jól teszed haver, nem szabad leragadni egynél, bűn az a mi körünkben. Asszonyom van már 2 hónapja de tolom azért hétköznap a többit is, egyszer élünk, mit papucskodjak.


24f


5x bajnok

2022. máj. 7. 18:38
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Tinderről jött már be kapcsolat. Budapest mellett élek 23 vagyok
2022. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Áhh itt van a Gyakorikérdések Zorroja. Vagyis itt is itt van. Ez biztos valami új nyomorult aki itt próbál csajozni.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen volt, hogy Tinderről szedtem fel csajt. Somogy megye, F25

2022. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!