Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,melyik jobb ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,melyik jobb ha a pasi szégyenlős vagy ha egyáltalán nem szégyenlős?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az, ha nem szégyellős. Nem szívesen lennék olyan pasival akiről úgy kell leimádkozni a gatyát mert szégyellős.
2022. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlőssel nehéz lenne az együttlét nyilván a nem szégyenlős a jobb pasi.
2022. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nem szégyenlős a jobb.
2022. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyenlős, egy határozott férfi mellett, aki tudja mit hogy kell tenni… olyan mellett vagyok szívesen.
2022. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl egyértelmű a helyes válasz, szóval kezdem azt hinni, hogy a nem szégyenlős valami extremitást jelöl, mondjuk végigvonulást egy szál phaszban a Petőfi-hídon.
2022. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Határozott, ahogy az itteni nők is megmondják. Aki szégyenlős sztem nem is lehet igazi férfi, a háborúkban régen se voltak szégyenlősek csak határozottak. Na meg azért ha az embernek van mire nagyképű lenni tegye meg. Nemhiába virít rajtam AP óra meg d&g szettek, nike, adidas minden van. Sportoló vagyok, 5x bajnok, most jöttem vissza hollywoodból forgatásról, azért ha megnézed szeretik a nők ha az ember valamit letett az asztalra, biztonságérzetet ad meg büszke is lesz rád. Ennyi. Tehát önbizalom kell, nem félős nyuszinak lenni, mert ha utóbbit csinálod nem tudsz előre haladni

24

5x bajnok

2022. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:36


Mióta rendeznek Hollywoodban benzinkutasoknak bajnokságot? 😳


Esküszöm le vagyok maradva

2022. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mantis religiosa ***** válasza:
100%
#7! Van ám ott sok mindenféle dolog. Hotdog-evő, pite-evő verseny is. Miért ne lehetne kombájn-tankoló verseny is. 😄😄😄
2022. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben nyilatkozhatok, de nekem a szégyenlős jobban bejön.

A határozott, dominánsabb pasiktól tartok egy kicsit, "félek" tőlük ha fogalmazhatok így. Épp ezért egy szégyenlős srác nagyobb biztonságérzetet ad. Bár, ez teljes mértékben a saját személyes preferenciám, nem hiszem hogy ez lenne az általános :D

2022. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!