Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan srác aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan srác aki nem szereti , ha leszopják ?

Figyelt kérdés
Van olyan srác aki ezt valóban nem szereti ? Egyik barátnőm mondott ilyeneket , hogy neki volt ilyen párja. Nekem a tapasztalataim alapján igazából szeretik meg szinte alap
2022. máj. 5. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
igen, engem nem igazán izgat, nem tudom, miért.
2022. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Kamu, én imádom.
2022. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
StevenUp nem szereti.
2022. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak olyanról hallottam, hogy egy "betegség" miatt nem lehet semmi natur dolog. Így emiatt az orál kimaradt náluk.
2022. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 onlyjustme ***** válasza:
100%
Nálam az arányokon van a hangsúly, szeretem, ha leszop a barátnőm de, ha a héten már 3. alkalommal és én még nem adhattam semmit akkor szóvá szoktam tenni, hogy ő mikor jön, mert megtelt már az adnék zsák.
2022. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha durán csináljak akkor nem!!!

finoman lágyan akkor jó az oboa

2022. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy nem szeretem inkább csak hidegen hagy.
2022. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti adni, akkor engedem. De sose mondanám hogy most terdelj le 😄 20f
2022. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, legalábbis sose volt még eddig olyan kellemes, mint ahogyan mások beszélnek róla.


F

2022. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagyok oda érte. Elég vastag vagyok odalent, és még nő olyan nem volt aki nem fogadta, harapta volna meg. Kellemes meg minden, de eléggé szorít a punci is. A popsi szexre se vágyom, egyszerűen nem izgat.
2022. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!