Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnèm kiprobálni a swingert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnèm kiprobálni a swingert?

Figyelt kérdés
Partneremet is èrdekli ,sokat beszèltünk már erről,de eddig mèg nem vitt el . Nem akarom hogy ugy gondolja ez annyira fontos lenne, de mègis foglalkoztat a tèma. Mit csináljak hogy èszre vegye ès elvigyen ? Van más is itt ilyen helyzetben? Nő vagyok ès ez nem tudom mennyire hat a fèrfiasságára.

2022. máj. 5. 10:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Valaki írja már meg, miért így emlegetik mindig, hogy 4+2... Miért nem 6?

Nekem is tervben van, hogy kipróbálom, hasznos infó lenne. :)

2022. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 mert 4 "normál" klub van és ezen felül egy zártkörű, meghívásos magánklub (nincs honlapja), ahol esetenként rendezvények is vannak, illetve a egy félig swigner / félig szexmozi (a Glory)
2022. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem inkább 4+1+1? :)
2022. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 ennyi erővel úgy is írhatnám 2+1+1+1+1 (mert két nagy, egy közepes, egy kicsi és a fent említett +2 van Bp-n), de bonyolult ennyi matek, egyszerűbb a 4+2 formula 😅
2022. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért attól is függ,mire vágysz a swingeren belül,mi az amit megengednél,kipróbálnál vele,vagy mással,hol a határ stb.Ezt csak úgy tudhatod meg ha leülsz vele beszélgetni,és öszintén együtt beszélitek meg kinek mi fér bele.Azt is el kell fogadni a másik féltöl ha nemet mond,mert rámehet a kapcsolatotok,aztán mérlegelhetsz hogy ki birod e hogy a vágyaid megèlése csak egy álom marad,vagy elöbb utóbb kilépsz a kapcsolatból és megéled amit szeretnél.

Sokszor van az persze férfiaknál hogy simán benne lennének egy 2L 1F felállásba,de ha plusz férfi szóba jön már azt se birják elviselni ha csak beszél róla az ember...üljetek le egy jobb estéteken iszogassatok és beszèlgessetek öszintén,ennyi.

2022. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15, èrdekes amit irsz a felállásrol,mièrt van az hogy a 2 n 1ff nem rossz a fèrfinak de már a 2 ff ès 1 no nem biztos hogy birná hogy hozzá èrjen egy idegen pasi,csokolja, bármit tegyen a párjával? Èn kimondottan èlveznèm ha ketten (nők) totál kielègitenènk. Ez forditva nem lehet jo a nőknek is?
2022. máj. 6. 10:20
 17/19 anonim ***** válasza:

De természetesen jó lehet a nönek is nyilván,föleg ha vannak olyan vágyai is,más kérdés hogy a "férfi büszkesége"nem engedi ezt,és elnyomja ez a fajta gondolkodás azt,hogy esetleg a nö is élvezheti a több férfi adta élvezeteket,és külön tudja választani a nö is a szerelmet,a bensöséges kapcsolatot,a csak tiszta élvezeteken alapuló szextöl érzelmek nélkül.

Persze forditva a férfi tud igy gondolkozni,és megmagyarázni a nönek,de a nönek nehezebb dolga van ezzel,hogy felfogassa a férfivel ugyanezt.

Nyilván van a kisebb réteg is a férfiba aki kimondottan élvezi a több férfis felállást a párjával,de a nagy része férfi nem ilyen.

2022. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17: "Nyilván van a kisebb réteg is a férfiba aki kimondottan élvezi a több férfis felállást a párjával,de a nagy része férfi nem ilyen."

Én pont ilyen vagyok. Nagyon tetszenek azok a nők, akik részt vesznek többesben. Ismerek több ilyet is, de sajnos egyik sem a barátnőm, hanem gangbang összejövetelekről ismerem őket, párok női tagjai. Én olyan szempontból hitelesnek érzem magam, hogy én nem azért járok ilyen helyre, hogy mások barátnőjét d..gjam, hanem számomra a szexualitás egy olyan fajtája, amibe a barátnőmet is szívesen bevonnám. Miért is maradna ki ekkora élményből, ha tudjuk megfelelően kezelni. (Ők tudják, gyerekek is vannak, stb, nagyon szimpik.)

2022. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Inkább hármassal kezd. Két pasival.
2022. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!