Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a kedvenc szexpózotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kedvenc szexpózotok és miért az?

Figyelt kérdés
Mivel unisex kérdés, legyetek szívesek legalább a nemet feltüntetni, de ha a korotokat is mellé írjátok, azt megköszönöm :)

2022. máj. 4. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
A Saruman - póz
2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a kutya!


Közben látom a formás kis popsiját, plussz tudom paskolgatni is.


Plussz ilyenkor finoman húzom a haját is, ő meg finoman markolássza, cirógatja a zacsim. Ez is ad egy plussz élményt mindkettőnknek!

2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33/F
2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló, misszionárius és nő vagyok. Lovaglóban hüvelyi orgazmusom van, missziben pedig csak csikló.
2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nőtől függ. Nekem a lovagló, de csak ha jól csinálja. Van aki alig mozog rajtam, abban nincs sok élvezet.
2022. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én vagyok alul,a fenekem alatt párna van,befeszítem a csípőm és nagyon széttárom a lábam. 36N
2022. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a misszionáriust szeret,mert meghitt póz,lehet csókolózni,minden közel van.Lovagolni is szeretem amikor még fiatalabb voltam.Amit még nagyon szeretek az a pillangó póz.asztalra vagy valamire felfekszem,lábam az égben és a párom előttem állva minden tekintetben.Nagyon jó,mert olyan jó szögben van,G pontomat stimulálja.N 40+
2022. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor már én is leírom: a kedvencem a flatiron (nem tudom a magyar megfelelőjét). Imádom érezni a lágyékomon a partnerem fenekét, annyira kellemes érzés :)

[link]

2022. máj. 4. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Lovagló a kedvencem
2022. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kutya

Úgy jobban érzem a srácot

2022. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!