Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és Fiúk! Melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Fiúk! Melyik a kedvenc szexpózotok és miért?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

Kutya, ott jobban lehet vadulni.

N

2021. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Hõlgyeknek a lovaglas.....erted

Fiuknak a kutya setaltatas....erted

2021. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a kutya, mert alapból azt szeretem, ha alárendelt lehetek a szexben. És kutya pózban teljes kontroll alatt tudt tartani a férfi. :)
2021. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Pont, hogy kutyában nem szeretnek vadulni a nők, mert az fáj a legjobban, te is nyilván amúgy egy női válaszoló vagy, kedves #1.
2021. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Lovagló


23F

2021. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

Te már csak tudod hogy mi vagyok....


1#

2021. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon bírom, hogy ebben a kategóriában amúgy csak olyan nők írnak (már ha egyáltalán tényleg azok, nem pedig kamus kisfiúk), akik a vad szexet élvezik, közben meg amúgy a nőknek csak kis része vágyik erre.


Na ennyire hitelesek ezen az oldalon a válaszok.

2021. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz egyet választani, de alapvetően jobban szeretem azokat a pózokat, amikben szembe vagyunk egymással (misszionárius, lovagló, az ölében ülök, stb.), mert több mindenre (csókolózás, ölelgetés, karmolás és hasonlók) ad lehetőséget és alapvetően intimebb. Ha vadabb szexre vágyunk, akkor ezek ugyanúgy jók.
2021. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Lovagló, mert tudom lágyan is simogatni a hátát, vegighúzni a gerince mentén finoman az ujjammal, fogni a csípőt, markolni a popsit, gyurmázni a ciciket is, a háta felől a vállait megfogni és fentről lefelé magamba húzni golyókig, lehető legmélyebben. Tudunk közben hevesen csókolózni, magamra borítani, egyik kezemmel összefogni a csuklóit a háta mögött, miközben lovagol, másik kezemmel paskolni a popsit, esetleg ujjazni közben. A másik pedig a misszionárius, mert imádom, ha átkulcsol a nő a puha vádlijaival, szorosan húz magába, közben átkarol két oldalról. Jó mélyen benne lenni, egy ritmusra mozogni, hogy rásegítsen a behatolás mélységére, szögére, alámarkolhassak a popsinak, hogy még jobban becsusszanhassak neki. Közben néha megpihenteti a puha talpait a vadlijaimon, vagy megsimitja velük a fenekemet, combjaimat, vádlijaimat. Közben test a testen, itt is mehet a szenvedélyes csókolózás és szex. 🙂 F
2021. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9# Ezt nagyon izgatóan írtad.
2021. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!