Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Most melyik pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Most melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Írjatok kort is.

1) Gamer csávó, akinek a szobája és a számítógépe kb 60 ezer €-s. Imád játszani. Ilyen 175 cm és vékony. Jó gyerek. Nem jár se bulizni, se nem iszik. Csak otthon recskázik.


2) kigyúrt, magas 185 cm+ BMWs csávó, akinek a bömbije kb 60 ezer eurós szóval nem roncs. Rosszabb tipusú csávó iszik, bulizik, nőzik.



2022. máj. 4. 14:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
18-as. Ezeknek mindegy, lehet a farkad 19 cm is, ha normális vagy elitélnek. NEM felejtettem ki hanem felesleges. A rosszakra tapadnak...
2022. máj. 4. 16:10
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél a normális egyed?
2022. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Te sem vagy "normális" savazod azokat a nőket, akik a bmw-s fószerre buknak, miközben elvárnád, hogy hasra essenek előtted, mert 60 ezer euros gamer szobád van. Pénzesek vagytok mindketten, csak az egyikőtök bulizik, él valami kis életet, a másik otthon kuksol, aztán játszik, meg recskázik. Nem csoda, hogy a nők nagy része inkább azt választja, aki bulizik, pláne annak tudatában nincs ebben semmi meglepő, hogy a nők nagy részét, nem érdeklik a műszaki dolgok, van valami sz.gép, vagy bármilyen internetezésre alkalmas eszköz, az bőven elég nekik. Magasról tesznek rá, hogy majd a 2024-ben megjelenő Call of Duty f..om tudja hanyadik része milyen csilli-villi grafikával fog menni 200+ fps-sel. A legjobb az lenne, ha azt választanák a nők akinek a belső értékei jobbak, persze ésszel, mert sajnos számít a pénz, de nem az a minden.
2022. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

Szval te a gamert tolod?

Miért? a Bmw-s nek nem lehet gamer pc je,meg nagy háza ingatlanjai,befektetései?

Neked sincs sok eszed.

2022. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
24es neked aztán tényleg NINCS hol láttál menő csajozó alfahímet keményen kockulni??? Max egy csóró laptop és 10 percet hetente játszik a legmenőbb titulussal mint a COD mert mást nem is ismertek.
2022. máj. 4. 16:47
 26/29 anonim ***** válasza:
76%
#25 Nem én vagyok a 24es de azért szeretném leszögezni, hogy barátomat nem tudom kirángatni a gép elől a szabadnapjain. Mindezek ellenére magas, kondizik, izmos, van pénze stb. Ennek ellenére nem ezek miatt jöttem vele össze, mert nem volt se pénze, se jó munkahelye amikor összejöttünk :D Tök mindegy mit mondasz, ha ilyen személyiséggel rendelkezik egy gamer, akkor azt szerinted kinek kell? Csak azért mert állítólag keményen kockul... Én szeretem ha van a pasi mögött egy kedves személyiség is, aki amúgy szeret eljárni valahova:D De nem ez..
2022. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
24es és HA megkaphat bármilyen puncit egy diszkóban miért is játszana? Mondjad csak? Nők persze, hogy ezekre buknak, nem számít előtte 200 punciban járt a pénisze..
2022. máj. 4. 16:53
 28/29 anonim válasza:
100%

Egyiket sem

Egyik sem jobb

2022. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
24%
Én az elsőt; szeretem a nem túl magas, vékony gamereket, de ha még inna meg bulizna is, akkor tökéletes lenne.
2022. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!