Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Most melyik pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Most melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Írjatok kort is.

1) Gamer csávó, akinek a szobája és a számítógépe kb 60 ezer €-s. Imád játszani. Ilyen 175 cm és vékony. Jó gyerek. Nem jár se bulizni, se nem iszik. Csak otthon recskázik.


2) kigyúrt, magas 185 cm+ BMWs csávó, akinek a bömbije kb 60 ezer eurós szóval nem roncs. Rosszabb tipusú csávó iszik, bulizik, nőzik.



2022. máj. 4. 14:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Egyik sem, de ha valasztani kell, akkor a gamer.
2022. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
40%
Bmw s
2022. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nagyon rosszak és buták vagytok lányok. Nem tudjátok mi mennyi belefér egy 60 ezer eurós szobába... 85 colos 4K TV, kimaxolt 1 gigás internet stb. Egyszerűen eszetek sincs mikor a BMWsre szavaztok. Másik dolog akinek 60 ezer eurós szobája van tuti nem gyalog jár...
2022. máj. 4. 15:40
 14/29 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Gamer nem kell, ahogy bömbis rosszfiú sem.
2022. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
És? Az a 60 ezer euró lehetne egy befektetés is akár ingatlanban, kötvényekben, míg a "drága tulajdon" értéke mindig csak csökken az idő múlásával. Amiért egyszer kiadtál 60e eurót, az már csak hasraütésszerűen 55 ezret ér. Egy autó szintén. Minden évben és minden kilóméter után veszít az értékéből, költséges a fenntartása, hiába hasznos. Ha hasznos beruházást szeretnék, akkor ingatlant vennék, részvényeket vagy lekötném a pénzem. Ami miatt a bmws gyökeret választottam az nem más, mint a magassága és hogy izmos. Mehetek én vele bulizni, az kit érdekel? Én is megiszom a bulikban azt a mennyiséget. De ez a stílus után nem tudom ki fog a gamerre szavazni, mert látszólag te vagy az és várod a visszajelzést az emberektől. És mi vagyunk buták.
2022. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Azért jó Gold Digger prank lenne belőle YouTubera mikor a kocka gyerek kivonulna a Lamborghini Huracannal 🤣 megérdemelnétek...
2022. máj. 4. 15:58
 17/29 anonim ***** válasza:
58%
#16 Ha egy kocka Lamborghinijére bukom, akkor jó vagyok, de ha egy kigyúrt pasi autójára akkor meg aranyásó? Mesélj még.
2022. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
F@szméretet elfelejtetted
2022. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nyomorékabb életképtelen pöts mint a másik, inkább meghalok egyedül.
2022. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket sem.
2022. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!