Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak tényleg csak hazudjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg csak hazudják hogy a kicsi mell is jó nekik?

Figyelt kérdés
Férfiak tényleg csak a szex miatt hazudjátok ezt?

2022. máj. 2. 10:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
59%
Van, aki a kis cicire bukik. Egy tenyérbe illő, formás cici sokkal szebb, mint egy lógó tejcsárda.
2022. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép a fontos!

Lehet kicsi a mell ha a pofi, a popsi ,a karcsú test és a huncut mosoly megvan!


F

2022. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudnám? Csak azért hogy sexeljek, ugyanmár akkor keresnék nagy mellüt hogy ne kelljen hazudnom.
2022. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%
Hát őszintén ha 2 egyforma mell van, ismétlem egyforma és nekem tetszik, akkor én inkább a nagyobbat választanám.
2022. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem hazudják. Van akik nem szeretik a hatalmas melleket. Tapasztalatból mondom. 25L
2022. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy a nők sem mind buknak a kigyúrt pasikra, úgy a férfiak sem a nagy mellekre. Én speciel mell-fetisiszta vagyok, de nem a mérete, hanem az állása a fontos, legyen gömbölyű. És a bimbó legyen kifejezett és peckes. Ha lehet. Ha nem, akkor olyan, amilyen, mert elsősorban az egész nő a fontos. :-)

Örülök, hogy sok válaszadóval egyetérthetek!

2022. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudjuk. A méretnél sokkal fontosabb a tartalom. Lényeg hogy szép cici legyen. Nekem speciel mindegy, hogy kicsi vagy nagy, természetes, szilikon, felvarrott vagy plasztikázott. Ha szép, akkor pont jó. Volt mar minden kategóriából baratnőm. Hatalmas természetes mellekel is, még hatalmasabb szilikonnal, kicsi természetessel, kicsi szilikonnal, felvarrott stb. 30F
2022. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
A nők tényleg csak hazudják hogy jó nekik a kis pénisz?
2022. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
18. Hát a 12 centissel én se tudok mit kezdeni.
2022. máj. 2. 11:53
 20/41 anonim ***** válasza:
24%
Miért kell naponta megkérdezni? Ennyire nem bírod túltenni magad ezen?
2022. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!