Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan , hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan , hogy popsiba dugtátok a barátnőtöket és kemény barna dologba futottatok közben?

Figyelt kérdés
Eközben izgatott titeket a dolog a szex hevében és folytattátok?

2022. máj. 1. 23:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Folytattuk. Nem szoltam én sem. Elég kínos lett volna neki.

Aki odanyul annak nyilván benne van a pakliban, hogy ott esetleg talál valamit.

2022. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Minden felfogás kérdése! Ki tudja lehet annál jobban élvezte volna a tudat, hogy még így is seggbedugod?!🙄🧐

Ha én nő lennék tutira elélveznék a a tudatától is , hogy így is seggberaknak!

A végén gondolom elment egy jót kakilni az aktust követően követően:)) mindegyik lány akiről meséltetek itt

2022. máj. 3. 02:36
 13/25 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező: nem feltétlen ment el utána kakilni.

Nyilván ismertem annyira, hogy úgy gondoltam, zavarná a dolog, ha elmondanám.

2022. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
13 as értelek! Igen persze világos!
2022. máj. 3. 22:13
 15/25 anonim ***** válasza:

Igen előfordult.

Folytattam tovább mintha misem történt volna. Kissé fura volt, de egyébként tökre izgató.

2022. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Izgato azert lehet mert jobban feszit a lány popsija ilyenkor a kaki miatt talán 🙄🧐 mind 2 félnek elvezetes is lehet
2022. máj. 4. 00:28
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudjátok, hogy seggbe kuki lesz, akkor miért nem mossa ki a végbelét? Recept: jobb fenekével felül a kád szélére a bal lába a kád másik oldalán. A zuhanyrózsát leveszi a csőről és a csővel óvatosan melegvizet enged a fenekébe. addig csinálja, amég az odakészített vödörbe csak tiszta vizet enged már ki. Így kicsit ki is tágul és nem lesz ott nemkívánatos cucc. Lehet még venni orvosi fecskendőt, amire vékony vipolán csövet lehet ráhúzni. Ezze lehet egy néhány köbcenti síkosítót még betolni belülre, de a síkosító kívül is fontos. Seggbe kuki közben a punciba visszatenni tilos!!! Remélem segítettem.
2022. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17- es 😅 A szexprofesszor szakértő úr ... "🧐🧐🧐🧐"


ezt nem kérdezte senki sem, hogy hogy kell megelőzni! 😅

Persze minden ember a bolygón ezt teszi a szex hevében.... persze persze, persze

2022. máj. 6. 12:41
 19/25 anonim válasza:
100%
Nálunk volt. Épp ujjaztam mikor beleütköztem. Nem zavart, sőt nagyon is tetszett. Így jobb volt. Mikor ki vettem a kezem magamra kentem. Elnézést ha ez valakinek undi, de nekem szuper volt. A lánynak is tetszett, még nyomott egy-kettőt is. 26F
2022. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, szerintem iszonyat izgi.
2022. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!