Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 10/10-es csaj ágyából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10/10-es csaj ágyából átbújnátok egy csúnya csaj ágyába?

Figyelt kérdés

Milyen esetben?

Ha vele már volt szex és a másiktól is akartok?

Ha a 10/10-essel nem jött össze a szex?

Vagy semmi esetre sem bújnátok át?

Vagy ha átbújtok, akkor nagyon rossz nem is lehet a másik csaj sem?


2022. ápr. 30. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Van saját ágyam, nem kell másé
2022. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Én egy kósza numerát se hagyok ki, pont leszarom mennyire csúnyácska a nő.
2022. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Akit lehet és kicsit is bejön azt megkell b@szni. Mi a kérdés?
2022. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem szoktam ágyról ágyra járni. Ilyesmi akkor fordulhatna elő, ha testi jellegű szolgáltatásra kérnének fel (ami nem feltétlen lenne mondjuk szex, de ágyban végezhető dolog).


Szex nyilván nem menne azzal, aki nem vonz. De az, hogy neked mi a csúnya és mi a szép lehet teljesen fordítva van mint más szemével.

2022. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én tartom magam csúnyának. Nem is rajongtak körbe a fiúk soha. Bár teljesen nem is kerültek el. De egyszer a barátnőmtől aki egy 10/10-es lány, átjött az én ágyamba a srác nálam is bepróbálkozni. A kérdés fent olvasható.
2022. ápr. 30. 13:40
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Sok nőt megbasztunk már, de még mindig nem eleget!
2022. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Csak egy újabb lyuk voltál az övén. Ne szűrd le ebből, hogy jobb vagy a barátnődnél. De lehet, hogy valakinek épp jobb vagy és 10es vagy neki. De egy pasi minden puncit megdug, amit csak lehet.
2022. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Én még a krumplit is megdugom, csak el ne guruljon.
2022. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem jobb. Talán csak nem is annyira rossz mint amennyire gondolom.
2022. ápr. 30. 16:59
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt ilyen. A 10/10 egy frigid nő volt, vagy csak én szúrtam el valamit, ergo miattam volt az. Nem beszélünk, így nem tudom.

Egy szintekkel rosszabb lánnyal bújtam ágyba helyette/utána. Mint kiderült ővele meg nem volt össze szokás, benázás volt szóval az sem volt igazi, és mint kiderült csak ki akart próbálni.


Egy megcsaláshoz kell két ember, meg hogy a kapcsolatban valami ne legyen jó. Ha jó a kapcsolat, jó a szex a férfiak többsége nem keres új puncit hogy felhúzza azt is (életkor előre haladtával, fiatalon talán). A jót nem adod fel a bizonytalan miatt. Itt nem az a fontos hogy 10/10es a nő, hanem hogy minden klappol e vele.

2022. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!