Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfiak miert gondoljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert gondoljak hogy a nok szopogepek es kb ennyi a celjuk az eletben?

Figyelt kérdés
Hany ilyen megjegyzest,kommentet olvastam/hallottam mar, viszont olyat egy notol se hogy a ferfiak azert vannak,hogy nyaljanak?
2022. ápr. 28. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl imádok nyalni. De a párom ritkán engedi. A szopást meg annyira nem szeretem.
2022. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem várom el hogy csak ezt csinálja. Nyilván viszonyoznám ezt neki. Én szeretem, és csak akkor csinálja ha ő is akarja
2022. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Van aki imádja csinálni... most csak mert te nem, ne hidd azt hogy senki sem.
2022. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


Latom sikerult ertelmezni a kerdest. Okos lehetsz

2022. ápr. 28. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Ne ennyi a céljuk, nyilván dugni is kell.


Na de a viccet félretéve, miből vontad le ezt a hatalmas életigazságot?

2022. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3.

Az "imádja csinálni", nem egyenlő, "az ennyi a célja az életben"-nel. Itt nem a nőn van a hangsúly, hanem hogy a férfiak miért gondolják hogy ennyi elegendő a nőknek, ez élteti őket.



Ez a felvetés jogos, hiszen tömegesen előforduló mentalitás a férfiak részéről. De erre itt lehet nem kapsz választ, csak annyira futja hogy van olyan nő aki imádja, és pont.

2022. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az éretlen pasikák gondolják, a Férfiak nem!
2022. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A teljesség igénye nélkül:

Mert nincs meg az érzelmi kapacitásuk arra, hogy nőkkel/bármilyen személlyel jelentőségteljes kapcsolatokat alakítsanak ki, vagy mert rosszul szocializálódnak, vagy mentális betegség/szexuális probléma miatt csak ebben a formában találnak örömöt és a dugásban nem, vagy rossz tapasztalat érte őket korábban amiért tudatosan nem kötődnek.

Azt is meg kell hagyni, hogy a szexualitásnak nem csak a kölcsönös örömszerzés és a szaporodás a célja: használják a szerepek leosztására, a dominancia kimutatására - vannak olyan férfiak akik ebben is ki akarják fejezni a feljebbvalóságukat, de ebben általában tanult minta, nárcizmus vagy kisebbségi komplexus áll a hátterében.

2022. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!