Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csinos, szingli nőként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, szingli nőként a valóságban is tudnám alkalmazni a szexért fizuemelést ha jól jönne a több pénz?

Figyelt kérdés
A főnököm a tudomásom szerint egyedülálló, nekem sincs senkim. elég egyértelműen szokott nézni, bámulni ha éppen merészebben öltözök fel stb. Tetszik a főnök de egy jó szex is kellene már. HA összekötném a kellemeset a hasznossal működne az mint ami ilyen legenda, hogy ha lefekszel a főnökkel megemeli a béred?

2022. ápr. 28. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek az előttem szólókkal.... Ez egy kockázatos dolog. Azonkívül a saját önbecsülésed is csorbát fog szenvedni. Nekem például fontos hogy csak párkapcsolatban szexelek... Csak ezért nem éri meg elveszíteni az erkölcsösséget.


Ha pedig nem a fizetésemelés érte csinálnád és rendesen járnátok, az persze természetesen megint más lenne...

2022. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nemtom, csak nekem trivi, hogy simán repülj rá, aztán kérj a tényleges munkádért anyagi elismerést időről-időre?
2022. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg bepróbálkoztál-e és mi lett. :D
2022. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek több hozzászólóval. Ha előre tisztázod, hogy fizetésemelésért dugsz, akkor lesz emelés. De akkor rendszeresen kell majd vele szexelni, nem egyszer. Ha minden hónapban kapsz extra fizetést, akkor extra szolgáltatást is el fog várni a főnököd.


Ha a főnökkel nem tisztázod előre azt, hogy kifejezetten fizetésemelést vársz, akkor utólag ezt felhozni nem lehet. Ő azt fogja hinni, hogy szereted, szerelmes vagy belé és hatalmas sértődés lesz, ha utólag bedobod, hogy pénzt vársz a szexért.


Amúgy a dolog működik, rengeteg nő így csinál karriert, és néhány férfi is, de csak az igazán jóképűek és a nők kedvencei.

2022. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 ez így eléggé kontraproduktív tud lenni. A főnök fel is bosszanthatja rajta magát és automatikusan a k.rva kategóriába sorolja az adott munkaerőt - úgy is fog vele bánni. A sunájukat bevető nők nem így csinálják, hanem hülyítik, manipulálják az arra fogékonyakat.
2022. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!