Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nős vagy a szingli pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menta34 kérdése:

A nős vagy a szingli pasit kell jobban sajnálni? :)

Figyelt kérdés

A 'férfinek' sok és változatos szex kell. Akinek nem 'jut' az panaszkodik. (pláne a GYK-n).

Szerintetek melyik helyzet a szarabb, kit kell jobban sajnálni?


1.) A szinglit/szüzet aki nem talál senkit - de előtte az élet és tele van lehetőséggel, vagy


2.) A nős pasit, akinek még valamennyi szex is jut rendszeresen, de hiába akar többet/mást azt nem kapja meg, félrelépnie pedig elég veszélyes.



2022. jan. 19. 05:19
A kérdező szavazást indított:
A szingli pasiknak szarabb
A nős pasiknak szarabb
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
A nőst.
2022. jan. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Normális nőt kell feleségül venni és nincsen szexhiány.
2022. jan. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálni egyiket sem kell,hanem szembenézni a problemaval és megoldani,elfogadni a helyzetet.

A sajnálkozás elvárása szánalmas

2022. jan. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha boldoggá tesz az asszony teljesen mindegy, hogy kié 🤣🤣🤣
2022. jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Saját véleményem, de szerintem mindenki a saját élete kovácsa. Sok esetben a férfiak már olyan nőkhöz mennek hozzá, akikkel már alig van szex vagy nem jó (ismerősi körben rengetegen vannak így, mivel azt hitték a házasság és a gyerek mindent megold). Ha a párválasztásnál az emberek azt is néznék, hogy milyen a szex a másikkal, mielőtt megházasodnak, akkor szerintem sokkal több jobb házasság lenne, ahol a férfiak kiélhetik a vágyaikat. Szóval ezeket az embereket nem tudom igazából sajnálni, mivel saját döntésük volt ez. Az megint más, ha az esküvő után az egyik fél már nem akar szexelni vagy nem annyit, mivel akkor előtte nem volt semmi jelzés erre. A szingli vagy szűz srácokat így azért kicsit jobban sajnálom. Bár ebből is leginkább a szűz srácokat, mivel nem sok nő meri őket bevállalni
2022. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A nőst. A maga ura maradhat, több pénzt tud félretenni vagy magára költeni, nem idegesíti senki, és akkor szexel, amikor akar - ha más nem, prostikkal.
2022. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyiket se sajnálom.
2022. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már miért lenne veszélyes?? 😁
2022. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen igazad van 5-ös én a szinglik táborát érősítem, sajnos és pont olyan szempontok alapján választok ahogy leírtad figyelem mások kapcsolatát és azt szűrtem le hogy sok esetben még működik a szexuális élet úgy ahogy aztán jön az esküvő, gyerek és a nők leeresztenek bekapcsol az anya üzemmód és szinte 0 a szex aztán jön a férfi félrelépése és a válás persze mindenki a férjt hibáztatja hogy mégis, hogy tehet ilyet, de azt nem látják, hogy azért mert 1,5 éve nem volt semmi. Persze ismerek olyat is ahol minden működik gyerek után is. De ehhez mind a 2 fél kell. És az, hogy az emberek megértsék a kapcsolat 2 emberes dolog, nem csak ők hagyhatják el a másikat, hanem a másik is őket. Akkor talán mind a 2 fél tenne a másik boldogságáért.
2022. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Házasnak kell lenni és fiatal szeretőt tartani.


Feleség vezeti a hátartást, a fiatal szerető meg még szűk :-)

2022. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!