Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés ellen, kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés ellen, kinek mi vállt be?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom lerágott csont már itt a gyk-n, de mégis érdekelne a dolog.

Korai magömlés az, amikor behatolás előtt elélvez a férfi, ezzel tisztában vagyok.

Viszont, ha más értelemben értjük, azaz behatolás után 2-3 perc. Ezt hogy lehetne kitolni? Olvasgattam, hogy mindez agyban dől el, vagy éppenséggel sok gyakorlással segíthetünk ezen.

Aki már volt ebbe, és sikerült neki kitolnia az mit csinált?


Igaz az, hogy akár 1,5 órán keresztül is lehet bírni egy aktust?



2022. ápr. 27. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi.
2022. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlás vált be, semmi más, fejben dől el. Aki tényleg akarja, az tud változtatni.
2022. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ah kár, hogy hetero vagy... :$ <3
2022. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Első dolog, hogy ne legyenek irreális elvárásaid. 1,5 óra? Dehogy! Átlagosan 5 perc maga a behatolás. Ritka, aki 10 percig bírja. Lehet persze növelni megszakítással, elszorítással, na meg persze gyakorlással.
2022. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
50%
Egyáltalán nem lehetetlen a 1,5 óra. Én tovább is bírom. Mondjuk ehhez kellett az, hogy rohadt sokat maszturbáljak életem során és megtanultam kontrollálni ezt. Kiismertem a testemet teljesen. Így párommal is, vagy párom előtt is bárkivel voltam, simán bírtam akár 2 órán keresztül is. Nagy átlagban 7-8 orgazmusa van páromnak mire én elérem az orgazmust.
2022. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az önkontroll az egyetlen valós megoldás. A "csodabogyók" semmit sem érnek, a lidocaine csak letompít. Másfél óra...? Bro' a jó szexet nem időre mérik! Azért mondjuk ne is 2 perc legyen, találd meg a partnereddel az arany középutat.
2022. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annó én azt csináltam,hogy kicsit megálltam, másra koncentráltam...és ez a tudatos gyakorlás ( akár maszturbálás közben is), meghozta az önkontrollt. Tényleg sok minden fejben dől el. Nem könnyű, de lehetséges.
2022. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

5-ös vagyok.


6-os amúgy nagyon jót ír. Sok ember szerint már az is korai magömlés, ha előbb elélvezel, mint a nő. Holott vannak nők akik nem is tudnak orgazmushoz jutni. Ha 1 órán át szexelsz vele és csak te jutottál orgazmushoz akkor korai magömléses vagy? Szerintem nem.


Itt az a lényeg, hogy az ideális társadat találd meg ebben. Lehet elmész 5 perc alatt, de ha a nő akivel vagy, ő meg 3 perc alatt elmegy, akkor végülis nincs is miért aggódni.

2022. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy órával tovább alszom es az mar nem olyan korai.
2022. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit, aki tényleg gyorstüzelő, az hiába gondol akármire, mert általában érzékenyebb a pénisz, és a fizikai ingertől sülnek el hamar, nem a gondolatoktól. És amúgy igen, én is gyorstüzelő vagyok, 3-5 perc között bírom. Régebben nagyon aggasztott, már fel sem tűnik. Ennyi az átlag a pasiknál és a nők is tudják ezt, nem is vár többet a partnerem. Van ujjazás, meg nyalás, meg egyéb módszerek is.
2022. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!