Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már aki próbálta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki próbálta a lidokaine kenőcsöt korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuh haver ez nagyon rosszul hangzik. Inkább próbálj meg fejben rendet tenni. Akár szakember segítségét is kérhetnéd. Általában azért van valami pszichés oka ennek, nem a genetikailag túlérzékeny pénisz okozza.
2021. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkész választ ment a zöld pacsi de szerintem az ideiglenes "érzéstelenítő" hatása a krémnek adott területen segíthet abban hogy az érzékcsökkenést kihasználva hosszabb együttlétet kölcsönözzön ezzel kapcsolatban érdekelne valaki próbálta-e már ilyen felhasználásban
2021. dec. 22. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi a rák értelme van akkor dugnod ha nem érzel semmit?
2021. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én értem miért tetted fel a kérdést, de szerintem nem jó öltet. Egy szexszel nem érsz semmit, minden szexnél meg nem kenheted be. Hosszabbtávú megoldás kell.
2021. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sok szexnyit tartalmaz egy tubus :D
2021. dec. 22. 23:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze ennek nem is az a célja hogy megváltoztassa valaki életét csupán egy kis ideiglenesen álló kapu az arra tévedők számára
2021. dec. 22. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a gondolataid elterelni.

Én minden szarra gondoltam ilyenkor.

2021. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Ne törödj vele. Akkor élvezz el, amikor tudsz, akarsz. Akinek meg nem tetszik az menjen a francba. Ne engedd hogy a feminácik még az orgazmusodat is beszabályozzák.
2021. dec. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!