Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek van Carrara Design...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van Carrara Design vagy MySteel, NeoSteel férfi erényöve, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet egy ilyen rendes "full belt"-et hordani, de nem mertem belevágni, mert hát piszok drága. De persze gyűjtögetek és ha összejön beruháznék egyre, csak nem tudom melyikre.

Ezért érdekelne, hogy magyarországon hány embernek van ilyenje és milyenek a tapasztalataitok vele?

Ha esetleg valaki lehetőséget is tudna adni a felpróbálásra, hatalmas szívesség lenne.



#erényöv #Mysteel #neosteel #carrara design
2022. ápr. 26. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
elég specifikus a kérdésed, remélem találsz olyat, aki tud válaszolni
2022. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Williamspear ***** válasza:
0%
Gratulálok! 🤣
2022. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kis hazánkban szerintem elég kevés embernek van ilyenje, akinek meg igen, nem biztos hogy ide járnak. Tedd fel a kérdésedet smpixie v hasonló fórumokon is.

Azért pár embernek van ilyenje, pár éve egy fetish / bdsm partyn beszélgettem egy párral ahol a férfinak neosteel öve volt. Elég sokat dumáltunk mivel akkoriban még nekem is nagy álmom volt egy ilyen beszerzése. Annyit tudtam meg, hogy kellett neki egy 2-3 hónap amíg "betörte" azaz hozzászokott, kellett rajta módosítani is kicsit. Addig elég kínszenvedős volt. Viszont utána már kényelmes, és biztonságos, lehetetlen kibújni belőle és ez mindkettőjük arcára vigyort csalt - elmondásuk szerint csak nagyon ritkán kerül le szex céljából, egyébként hetente többször tisztítják.

Ezután még fizetős dominától tudtam meg, h van egy szubja aki szintén neosteel övet hord. Évek óta hordta akkor már.

Ennyit tudok. Szerintem felpróbálni tök fölösleges ugyanis méretre készítik.

Szerintem amíg félsz beruházni ennyi pénzt, próbáld ki az aliexpresses "full belteket", ezek nem olyan kényelmesek és nem is tökéletesek, de legalább kipróbálod az érzést 1-2 napra (én próbáltam és ezek sajnos nem jók folyamatos hordásra). Folyamatos hordásra meg bármely péniszketrec megteszi addig. Ha azt már folyamatosan hordod mondjuk 1-2 éve, akkor gondolkodnék el a helyedben drága full-belt erényövön.

2022. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!